Стала відома причина смерті чоловіка від щеплення вакциною Pfizer і що відповіла фармацевтична компанія

Стала відома причина смерті чоловіка від щеплення вакциною Pfizer і що відповіла фармацевтична компанія

Як ми уже повідомляли раніше, у Вінниці 47-річний чоловік, якому зробили щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech, помер за 4 години після цього.

В Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницькій ОДА повідомили про причину смерті чоловіка:

  • 2 липня о 13:45 мобільною бригадою йому було проведено щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech (серія FD0927, термін придатності до 30.09.2021 р). Протягом 1 години після щеплення чоловік почувався задовільно. Через 3,5 години після щеплення з’явились скарги на нудоту, втрату свідомості. О 17:02 була викликана екстрена медична допомога, яка о 17.10 прибула на місце та провела реанімаційні заходи. На жаль, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка.
    Випадок смерті зареєстровано як несприятливу подію після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19. Повідомляємо, що 2 липня мобільною бригадою було вакциновано 138 людей, НППІ на даний час не зареєстровано. У 5 інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим – стан задовільний.
    Від імені Департаменту охорони здоров`я та реабілітації висловлюємо щирі співчуття родині та близьким померлого у такий важкий момент.
    Для розслідування цієї події та встановлення причин її виникнення Департаментом охорони здоров`я та реабілітації вживаються всі необхідні заходи. Наразі цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької області.
    За даними електронної амбулаторної карти пацієнта, хронічні захворювання не зареєстровані. За попередніми результатами судово-медичної експертизи – причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає. Розслідування триває, очікуємо результати морфо-гістологічних досліджень. Ми обов’язково повідомимо про будь-які нові з’ясовані факти, як тільки вони стануть відомі.

Американська фармацевтична компанія Pfizer відреагувала на смерть людини після вакцинації проти коронавірусу її препаратом, – повідомляє Hromadske.ua.

В компанії наголосили, що зв’язок між летальним випадком та щепленням не встановили.

У Pfizer заявили, що дуже серйозно ставляться до побічних ефектів, які можуть бути пов’язаними з їхньою вакциною проти COVID-19. «Ми зазначаємо, що у цьому випадку причинно-наслідковий зв’язок не встановлений», — йдеться у повідомленні.

Компанія наголосила, що проблеми зі здоров’ям трапляються і серед невакцинованих людей, а також нагадала, що наразі вже понад 400 мільйонів людей у всьому світі щеплені її вакциною.

Це перша смерть після використання цього препарату в Україні, але Міністерство охорони здоров’я підкреслює, що зв’язку між цими двома подіями не встановлено. Випадок смерті чоловіка зареєстрували як «несприятливу подію після імунізації», оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *