Срібний призер Олімпіади 1992 року у Барселоні Павло Хникін поспілкувався із хмільницькими учнями

Срібний призер Олімпіади 1992 року у Барселоні Павло Хникін поспілкувався із хмільницькими учнями

В рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня, у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр ПТО» проведено Олімпійський урок. Основною метою Олімпійського уроку – є виховання учнів на цінностях олімпійського руху, формування навичок та культури здорового способу життя, залучення до активних занять фізичною культурою і спортом.

Учасниками заходу були учні, викладачі фізичного виховання Хмільницького аграрного ЦПТО та загальноосвітніх навчальних закладів  міста, тренери Хмільницької ДЮСШ, ветерани спорту.

На заході були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради  Андрій Сташко, директор Хмільницького аграрного центру ПТО Анатолій Дем’янюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Віталій Пачевський, директор Хмільницької ДЮСШ Микола Бабюк.

Почесними гостями заходу були:

Ніна  Уманець  – українська спортсменка, наша землячка, срібна призерка Ігор XXII Олімпіади з академічного веслування у складі вісімки, п’ятиразової чемпіонки світу. Ніна Дмитрівна очолювала Департамент фізичного виховання та масового спорту Міністерства молоді та спорту України, була шефом місії олімпійської збірної команди України на Іграх ХХХ Олімпіади (2012).

Павло Хникін – шеф місії Національного олімпійського комітету України на XXIX Олімпійських іграх, радник міністра молоді та спорту України, голова обласного відділення національного олімпійського комітету України, заслужений майстер спорту України з плавання, учасник 25,26,27,28 літніх Олімпійських ігор, двічі срібний призер 25 Олімпійських ігор (Барселона – 1992 рік).

До учасників заходу звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради  Андрій Сташко,  привітав почесних гостей та вручив подарунки з символікою міста Хмільника. Учасників заходу та почесних гостей також привітав директор Хмільницького аграрного центру ПТО Анатолій Дем’янюк та розповів про розвиток спортивної інфраструктури закладу, досягнення навчального закладу як у навчанні так і спорті.

Про свої досягнення у спорті та розвиток олімпійського руху в Україні розповіла заслужений майстер спорту СРСР Ніна Уманець. Про початок своєї спортивної кар’єри,  участь у чотирьох олімпіадах та про розвиток  олімпійського  руху на Вінниччині  розповів заслужений майстер спорту України Павло Хникін.

Юні спортсмени та вчителі фізичного виховання задавали олімпійцям безліч запитань про розвиток спорту, олімпійські досягнення.

По завершенню зустрічі гості вручили навчальним закладам міста, учасникам олімпійського уроку подарунки з олімпійською атрибутикою та ігрові м’ячі.

У свою чергу учні вручили почесним гостям та ветеранам спорту квіти та сфотографувалися з ними.

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради висловлює вдячність  закладу професійно-технічної освіти за організаційну підготовку і проведення заходу.

Текст та фото – офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *