Спортивний майданчик для занять воркаутом облаштували у Хмільнику

У Хмільнику коштом бюджету міста завершено реалізацію проекту Бюджету участі-2019. На прибудинковій території по проспекту Свободи,13 та 15 облаштовано гумове покриття для спортивного майданчика Workout. Бюджет проекту – 195 тис. грн.

Варто сказати, що сам майданчик з Workout  комплексом та спортивним обладнанням було побудовано ще у 2018 році в рамках реалізації Бюджету участі. Однак кошторисом проекту тоді не було передбачено покриття майданчика.

Щоб довершити задумане жителі багатоповерхівки проявили ініціативу та взяли участь у громадському проекті Бюджет участі-2019. Проект здобув перемогу і,звісно, бюджетну підтримку.

– Мрії збуваються!!! Чудовий подарунок майбутнім поколінням!, – пише на Фейсбук сторінці Володимир Руденко – координатор проекту.

Від імені Хмільницької міської ради та виконавчого комітету міський голова Сергій Редчик вітає таку ініціативу та висловлює вдячність усім, хто відповідально допомагав у реалізації проекту громади.

Зауважимо, що це перший проект Бюджету участі-2019, який цьогоріч реалізовано.  На разі, розпочаті  і тривають роботи на ще двох проектах  – «Workout – здорове майбутнє Хмільника» (координатор – Гриб Олександр) та «Будь активним» (Плахотнюк Володимир).

Текст – офіційний сайт міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *