Спортивний клуб “Боєць” знову “пішов у бій” після затяжного карантину

Спортивний клуб “Боєць” знову “пішов у бій” після затяжного карантину

У серпні вихованці спортивного клубу «Боєць» вперше цього року взяли участь в обласних змаганнях і приїхали звідти з перемогою. Це перші змагання після затяжного карантину, а переможці виборюватимуть першість на Чемпіонаті України.

У Вінниці на турнірі  «Кубок Вінниці з ММА» (авт. зі змішаних єдиноборств) Хмільницький край гідно представили одинадцятеро спортсменів. Ще двоє спортсменів, які  представляли Федерацію і теж візьмуть участь в Чемпіонаті України – це вінничани.

У турнірі із змішаних єдиноборств першість вибороли хмільничани: Анастасія Городівська, Максим Олійник, Максим Калачик і Андрій Мороз. Срібло – в Олександра Лук’янчікова, Данила Бойка, Миколи Новікова і Михайла Власюка. Не менш впевнену і варту гордості перемогу – бронзові нагороди отримали Дмитро Коломійчук, Олександр Сліпун і Олександр Кримець. Оскільки для спортсмена у перемозі головне – це постійне тренування, тож і нині вихованці спортивного клубу «Боєць» завзято тренуються, аби восени на Чемпіонаті України результат був не гіршим.

  • Вид спорту комплексний і включає в себе бійцівську підготовку, боротьбу, ударну техніку, кікбоксинг та бойові прийоми. Пишаюся своїми «бійцями». Крім того, за результатами змагань наша команда посіла третє командне місце – непогано після карантину, – розповів тренер спортивного клубу «Боєць» Сергій Городівський.

Зараз усі спортсмени активно тренуються і тренер буде визначати тих, хто поїде у Вінницю на відбір збірної команди Вінницької області на Чемпіонат України з Бойового Самбо серед юнаків та дорослих, який відбудеться вже наступного тижня – 29 серпня.

Спортивний клуб «Боєць» в листопаді цього року відзначатиме десяту річницю створення. За всі роки існування клубу і тренеру, і його вихованцям є чим пишатися, адже неодноразово брали участь в різноманітних змаганнях і виборювали переможні місця. Клуб діє не лише в місті Хмільнику, а й в селі Уланові, пропагуючи серед юнаків та дівчат Хмільницького краю спорт і здоровий спосіб життя.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *