Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю третє

Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю третє

Місцеві вибори 2020 вже стукають у Ваші двері. Хтось плюється через ліве плече, хтось запекло сперечається з кумами, сусідами, а інші – уважно читають передвиборчі програми кандидатів і слухають, що вони говорять, адже зовсім скоро треба буде робити вибір. А от редакція News Хмільника вирішила започаткувати спецпроект і полегшити жителям Хмільницької ОТГ їхнє завдання – визначитись, хто достойний цієї виборної посади. Усіх кандидатів на посаду голови Хмільницької ОТГ ми поставили в рівні умови та запропонували абсолютно без жодних коштів за розміщення тексту чи інших кулуарних домовленостей, відповісти на 5 однакових для кожного запитань. Біографічні дані та відповіді на питання надавали самі кандидати. Хто не «забоявся» публічності? Що з того вийшло? Читаємо та обговорюємо. 

 

Інтерв’ю з Сергієм П’ятківським

Народився 22 травня 1971 року у м. Хмільнику Вінницької області. Одружений: дружина – П’ятківська Оксана Григорівна(5.05.1978) -домогосподарка. Має двох синів: П’ятківського Миколу Сергійовича(19.12.2002) – випускника середньої загальноосвітньої школи гімназії №1 м. Хмільник та П’ятківського Анатолія Сергійовича(26.12.1996), який працює в санаторії «МЦРЗ» м. Хмільника.

Освіта: вища – Ленінградський технологічний інститут холодильної промисловості за спеціальністю «Інженер-технолог».

– Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України, 2009р., магістр державного управління

Володіння мовами: (вільно) українською, російською, німецькою (зі словником).

Трудова діяльність:

 • 06.1988 р. – 19.08.1988 р. – робочий зерноскладу;
 • 1988 р. – 1993 р. – Леніградський технологічний інститут холодильної промисловості за спеціальністю «Інженер-технолог»;
 • 07.1993 р. – 21.06.1994 р. – штатний заготовач Хмільницького радгоспу;
 • 07.1994 р. – 10.07.1994 р. – майстер Вінницького м’ясокомбінату;
 • 01.1995 р. – 01.03.2000 р. – заготовач КСП «Надбужанське»;
 • 03.2000 – 16.01.2005 р. – приватний підприємець;
 • 04.2005 р. – 06.07.2010 р. – заступник голови Хмільницької райдержадміністрації;
 • 2005 р. – 2010 р. – депутат Хмільницької районної ради від партії ВО «Батьківщина» ;
 • 2010 р. – обраний по мажоритарному округу до Хмільницької районної ради. Член партії ВО «Батьківщина» ;
 • 11.2010 р. – 10.11.2015 р. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради.
 • 01.2018 р. – до сьогодні – заступник директора в санаторії «МЦРЗ» м. Хмільник.

Чому вирішили балотуватись  на голову Хмільницької міської ОТГ?

–  Маю відповідний досвід, люблю своє місто та хмільничан. Хочу зробити життя в нашому місті комфортнішим, щоб кожен житель відчував турботу від влади.

Назвіть основні тези Вашої передвиборчої програми кандидата, чим Ваша програма відрізняється з-поміж інших?

– Залучення інвестицій, максимальний соціальний захист, прозоре формування тарифів.

Ваше бачення розвитку громади та практичні шляхи вирішення конкретних проблем.

 • Залучення інвесторів та інвестицій, збільшення бюджету. Практичні шляхи вирішення конкретних проблем може бути тільки в єдності міського голови, депутатського корпусу, громадських організацій та громади в цілому.

Чи готові Ви (у разі перемоги) відповідати за кожен невиконаний пункт своїх передвиборчих обіцянок?

 

 • Я завжди відповідав та готовий відповідати за свої слова та обіцянки.

 Боротьба з моральною деградацією суспільства

 

 • Люди, пристосовуючись до життя в сучасних буденних реаліях, стають усе більш відокремленими один від одного, закритими та байдужими. Залишаючись на самоті зі своїми проблемами, вони вимушені керуватися лише власними інтересами. Для них важливим стає день сьогоднішній з його потребами і задоволеннями. Люди концентруються на вирішенні нагальних потреб життєзабезпечення. Це стало причиною того, що у них з’явилися такі риси як байдужість до інших, до їх почуттів, потреб, нездатність до порозуміння, співчуття, взаємної допомоги, цинізм, жорстокість. Що, в свою чергу, призводить до значної та загрозливої моральної деградації суспільства. Я докладу значних зусиль для подолання даної проблеми. Буде розроблено план заходів, який у подальшому буде поступово поетапно впроваджуватися в життя. Однак найголовніше – це постійна всебічна підтримка мешканців Хмільницької ОТГ, забезпечення їхніх потреб та інтересів. Лише безпосередня турбота про кожного хмільничанина дозволить нам закласти першу цеглину у боротьбі із моральною деградацію суспільства.

Продовжте фразу:  «Я завжди»…

 

 • «Я завжди націлений на результат», «Я завжди дослухатимуся до думки хмільничан», «Я завжди буду працювати заради добробуту хмільничан».

Продовжте фразу: «Я ніколи не»…

 

 • «Я ніколи не зраджу своїм принципам», «Я ніколи не ставитиму власні інтереси вище інтересів громади», «Я ніколи не зупинятимуся на досягнутому».

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *