Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю шосте.

Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю шосте.

Місцеві вибори 2020 вже стукають у Ваші двері. Хтось плюється через ліве плече, хтось запекло сперечається з кумами, сусідами, а інші – уважно читають передвиборчі програми кандидатів і слухають, що вони говорять, адже зовсім скоро треба буде робити вибір. А от редакція News Хмільника вирішила започаткувати спецпроект і полегшити жителям Хмільницької ОТГ їхнє завдання – визначитись, хто достойний цієї виборної посади. Усіх кандидатів на посаду голови Хмільницької ОТГ ми поставили в рівні умови та запропонували абсолютно без жодних коштів за розміщення тексту чи інших кулуарних домовленостей, відповісти на 5 однакових для кожного запитань. Біографічні дані та відповіді на питання надавав надавали самі кандидати. Хто не «забоявся» публічності? Що з того вийшло? Читаємо та обговорюємо.

 

Інтерв’ю з Миколою Юрчишиним.

Юрчишин Микола Васильович, народився 21 березня 1965 року в с. Залісся Старокостянтинівського району Хмельницької області в родині колгоспників, хліборобів. Громадянин України, українець. Освіта: неповна вища. На виборах на голову Хмільницької ОТГ балотується від політичної партії “За майбутнє”.

1984 р. працював провідником вагонів Хмільницького заводу продовольчих товарів.

1984 – 1986 рр.- строкова служба у лавах Радянської армії.

1986 – 1987 рр.- майстер Хмільницького ПТУ-40.

1987 – 1991 рр.- товарознавець заготконтори Хмільницької районної споживчої спілки.

1993 – 2001 рр.- заступник директора ТОВ “Експеримент”.

2001 – 2014 рр.- комерційний директор Агропромислового науково-виробничого підприємства “Візит”.

2014 р. – по  сьогодні – директор АПНВП “Візит”, голова правління ТОВ Хмільницький ЗСЗМ “Молочний Візит”.

Громадська робота:

депутат Вінницької обласної ради VII скликання.

Склад сім’ї: дружина – Юрчишина Ольга Дмитрівна, 1977р.н., донька – Юрчишина Катерина Миколаївна 2000 р.н., син – Юрчишин Микола Миколайович 2009 р.н., донька –  Юрчишина Олена Миколаївна 1992 р.н.  Місце проживання – Хмільник.

Чому вирішили балотуватись на голову Хмільницької міської ОТГ?

  • В Україні відбулися зміни, що торкаються всіх регіонів. І ми маємо шанс для міста розпочати новий розвиток, зробити нові кроки вперед. Усе свідоме життя працюю для людей. Я маю можливості і бажання зробити наше місто кращим. Є прагнення, підтримка людей, кошти. Треба рухатись уперед. Ми маємо радонову воду на своїй землі, родючий чорнозем, талановитих людей. Нам треба об’єднуватися, працювати. Знаю проблеми людей, знаю, як допомогти їм, і робив, роблю, робитиму все, що можу,  для розвитку міста, для людей, не чекаючи  м’яких крісел.

Назвіть основні тези Вашої передвиборчої програми кандидата, чим Ваша програма відрізняється з-поміж інших?

  • Разом з братом створили більше 2000 робочих місць, надаємо посильну  допомогу лікарням, школам; допомагаємо бійцям на передовій, хворим людям, міській і сільській громадам. Робитиму це і надалі. Найперше надаю і надаватиму увагу людині-громадянину, допомагаючи забезпечити для людей прозорий інструмент реалізації їхніх прав та   потреб у медицині, освіті та безпеці. Невід’ємна частина держави – сильні місцеві громади, діяльність яких спрямована на розвиток України; ОТГ повинні бути наділені достатніми правами для розпорядження бюджетами та вирішення питань місцевого господарства, інфраструктури, громадського і культурного життя.ЄДНІСТЬ ВЛАДИ.  Україна є офіційно парламентсько-пре­зидентською республікою. Але в реаль­ності  маємо певну гібридну форму правління, яка породжує управлінський хаос та кризу влади, адже Президент, Уряд та парламент конкурують за пов­новаження, які часто перетинаються. Я виступаю за приведення систе­ми державної влади у відповідність до європейського принципу поділу влад за прикладом кращих європейських де­мократій. ЯКІСНИЙ ТА НЕЗАЛЕЖНИЙ ВІД ПОЛІТИКИ АПАРАТ міської влади. За останні роки під виглядом прове­дення реформ в Україні зруйнована вся державна система та розбалансований її механізм.  Має бути запроваджений такий прин­цип побудови суспільства, в якому вла­да належить фахівцям. МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В  ІНТЕРЕСАХ ГРОМАД.  Процес децентралізації – це передача влади і повноважень з центру на місця. Центральна влада завжди далека від ро­зуміння локальних проблем, а тому не здатна оперативно їх вирішувати. Нам необхідно повернути децентраліза­цію на добровільні засади, а при форму­ванні районів та затвердженні перспек­тивних планів ОТГ враховувати думки мешканців громад.  СПРАВЕДЛИВА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА. Справедливе ставлення влади до соціально враз­ливих верств населення, розвитку ме­дицини та освіти свідчить або про силу держави, або про її слабкість. Майбутнє України залежить від якості освіти майбутніх поколінь та медичного забезпечення нації. Сьогодні, як і вчора, у минулі роки, пріоритетом моєї роботи є підтримка місцевого виробника. Я переконаний, що лише створення  нових робочих місць і зростання добробуту кожної родини сприятиме процвітанню рідного міста. Тож, найперше, пропоную створити всі умови для розвитку малого та середнього бізнесу Хмільницької ОТГ, зокрема у м. Хмільник, який є туристичною перлиною національного значення. Ми працюємо і будемо наполегливо працювати над наповненням  бюджету ОТГ та розбудовою її інфраструктури: шкіл, садочків, спортивних об’єктів, доріг, житлово-комунальних господарств, благоустрою. На мою  думку, сьогодні настав час об’єднуватись і разом працювати навколо ідеї створення  громади щасливих людей – Хмільницької об’єднаної територіальної громади, де кожен: і молодь, і пенсіонери, і  родини з дітьми – знайде комфорт, добробут та успіх.

Чим відрізняється моя програма з-поміж інших? Пріоритет у моїй роботі – люди. З людьми зроблю все, без людей – нічого. Кожен містянин  має відчути себе значущою частиною громади, якого вислухають, почують і підтримають. Це  моя позиція, так  я живу і працюю багато років. Громада розвиватиметься у праці – креативній, самовідданій. А плідна праця ґрунтується на повазі і довірі людей. Ми хочемо достойного життя? Будуймо його разом.

Чи готові Ви (у разі перемоги) відповідати за кожен невиконаний пункт своїх передвиборних обіцянок?

  • Людина, яка себе поважає, повинна бути господарем свого слова. Я поважаю себе і, коли щось обіцяю, завжди виконую. По-іншому не вмію.

Що для Вас означає боротьба з моральною деградацією суспільства?

  • Обличчя і землі, і людини змінилося. Це аксіома. Не будемо лукавити: у світі збільшилося жорстокості, байдужості, безвідповідальності; більшає обмеженості деяких людей, дипломованих неуків, на жаль. І з цим треба боротися. Колись батьки навчали мене працювати, говорили, що праця – це ліки від усіх хвороб. Тож, варто якнайбільше залучати людей до праці – цікавої, за інтересами, молодь – до навчання, до книг, до мистецтва. Думаю, тоді на дурість часу не буде.

Продовжте: « Я завжди…»

  • Я завжди вмію вірити. Без віри нема людини. По житті я – борець: ставлю мету і досягаю її, чесно й достойно. Я живу працею: вона – основа життя. Я завжди відчуваю у серці любов – до рідних, до людей, до світу.

Продовжте фразу: « Я ніколи не…»

  • Я ніколи не даю порожніх обіцянок, не зраджую ні собі, ні  людям, не боюся труднощів. Мені не прийнятна холодна байдужість. Я ніколи не лінуюсь, бо це знищує в людині особистість. І останнє: я ніколи не перестану противитися злу. І не важливо, хто завтра прийде у крісло міського очільника. Я маю мету, запал, великий потенціал і віру, що веде людину до здійснення мрій, тримає кожного.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *