Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю перше

Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю перше

Місцеві вибори 2020 вже стукають у Ваші двері. Хтось плюється через ліве плече, хтось запекло сперечається з кумами, сусідами, а інші – уважно читають передвиборчі програми кандидатів і слухають, що вони говорять, адже зовсім скоро треба буде робити вибір. А от редакція News Хмільника вирішила започаткувати спецпроект і полегшити жителям Хмільницької ОТГ їхнє завдання – визначитись, хто достойний цієї виборної посади. Усіх кандидатів на посаду голови Хмільницької ОТГ ми поставили в рівні умови та запропонували абсолютно без жодних коштів за розміщення тексту чи інших кулуарних домовленостей, відповісти на 5 однакових для кожного запитань. Біографічні дані та відповіді на питання надавали самі кандидати. Хто не «забоявся» публічності? Що з того вийшло? Читаємо та обговорюємо. 

Інтерв’ю з Володимиром Шереметою 

Шеремета Володимир Миколайович, народився у м. Хмільник Вінницької області 13 березня 1978 року. Громадянин України. За національністю – Українець.

Після закінчення 11 класів СШ№4 м. Хмільника вступив до Вінницького державного технічного університету, який закінчив у 2000 році за спеціальністю «Комп’ютерні та інтелектуальні системи та мережі». У 2001 році у цьому ж університеті здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджер-економіст». З 2003 по 2019 рік працював приватним підприємцем. Був депутатом Хмільницької міської ради 6-го скликання, головою постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва. Керівник міського осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина», експерт Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО», член громадської організації «Планета добра» Брав участь у різноманітних навчаннях, семінарах та тренінгах, зокрема у тих, що проводились Інститутом Політичної Освіти, Центром Політичних Студій та Аналітики. Навчався у Школі Лідерів Змін.

Безпартійний. На вибори балотується шляхом самовисування.

Одружений. Виховує трьох дітей – Олександра, Івана та Лукію.

Проживає у Хмільнику.

 – Чому вирішили балотуватись на голову Хмільницької міської ОТГ? 

 • Ще зі старших класів школи цікавився політикою і державним управлінням. Бачу проблеми міста і громади, розумію причини цих проблем, маю багато ідей і продуманих механізмів їх вирішення. Хмільник має значний потенціал для розвитку курортно-рекреаційної галузі, тісно пов’язаної  з нею сфери послуг та торгівлі, новоутворена громада має всі умови для розвитку промисловості, сільського господарства, зеленого туризму. Мені болісно спостерігати за втраченим часом і можливостями для нашої громади, за владою, пронизаною корупційними схемами, я не можу змиритися з відсутністю доріг, знаючи причини їх відсутності, спостерігати за порушеннями земельного, містобудівного, екологічного законодавства. Попередня і нинішня влада не доклала достатніх зусиль для формування майбутньої Хмільницької громади, через що ми втратили певний потенціал у вигляді декількох сіл і ризикували втратити значну частину того, що отримали. Маю чітке бачення побудови міцного фундаменту і подальшої розбудови нашої громади, розвитку сільських територій. Маю продумані ідеї оптимізації системи управління громадою, підвищення ефективності роботи комунальних підприємств, якісної кадрової політики. Як і більша частина жителів громади, усвідомлюю, що сьогодні ми рухаємось не в напрямку розвитку. Вірю, що все може і має бути інакше.
 • Назвіть основні тези Вашої передвиборчої програми кандидата, чим Ваша програма відрізняється з-поміж інших? Ваше бачення розвитку громади та практичні шляхи вирішення конкретних проблем.
 • Першочерговим і головним завданням бачу знищення корупційних схем, ліквідації штучних бюрократичних перепон та всіляких корупціогенних чинників, що стоять на заваді розвитку підприємництва, погіршують інвестиційний клімат, знижують якість сервісних послуг. Велику увагу маємо приділити дорогам у всій громаді, без яких марно мріяти про розвиток інших сфер діяльності. Провести повну інвентаризацію земель, комунального майна і, як результат, створення інвестиційної карти громади. Запровадження інтерактивної карти проблем громади. Запровадження інноваційного принципу кадрової політики, системи оплати праці, контролю зі сторони громадськості за прийняттям рішень влади. Екологічним проблемам міста і громади слід приділити особливу увагу. Стихійні смітники, якість води, каналізування мікрорайонів міста, відстеження незаконного скидання стічних вод у Південний Буг від промислових підприємств міста, незаконна і не обґрунтована зрізка дерев, спалювання відходів, розробка спільної програми «Живий Буг» – ці питання потребують особливої уваги. Покращення медичних та освітніх послуг через поліпшення їх матеріальної бази. Старостинські округи з відповідними функціями мають бути створені і налаштовані на безперешкодне отримання сільським населенням якісних сервісних послуг. Сприяння розвитку малого фермерства, захист їх інтересів. Постійний моніторинг та виявлення проблем та наявних перепон для розвитку громади і різних соціальних груп та прийняття швидких рішень по їх усуненню. Почуття справедливості має закріпитись у кожного жителя громади, кожен має відчувати, що влада чесна і працює на розвиток.
 • Чи готові Ви ( у разі перемоги) відповідати за кожен невиконаний пункт своїх передвиборних обіцянок? 
 • Передвиборчі програми будуть звичайною фікцією і пустими обіцянками до того часу, поки на законодавчому рівні не буде закріплена відповідальність за їх не виконання. Маю написану програму 5-ти річної давнини, більша частина якої актуальна і сьогодні, але не подаю її на розгляд виборців, бо можливість реалізації більшості пунктів програми залежить від конкретних обставин в майбутньому. Не хочу виявитись пустодзвоном по завершенню каденції, виправдовуючись в причинах невиконання того чи іншого зобов’язання. Виборцям вистачить читати обіцянки інших кандидатів. Я ж краще докладу всіх можливих і не можливих зусиль до реалізації задуманого, а його багато більше, аніж в будь-якій передвиборчій програмі.
 • Що для Вас означає боротьба з моральною деградацією суспільства?
  • Термін «моральна деградація суспільства» для мене не прийнятний. Немає ніякого деградованого чи поганого суспільства, є деградована і зіпсована влада, яка не приділяє належної уваги розвитку культури, мови, національної свідомості тощо. Влада, породжена гнилою системою, яка не дає можливості проростанню здорового зерна, вбиває надію і віру у справедливість, відлякує чесних і сміливих від приходу до такої влади. Вирішення багатьох проблем можливе лише за якісно іншої нової влади і побудові нової системи управління.
  • Продовжте: « Я завжди…»
  • Я завжди пам’ятатиму, що лише тимчасово найнятий виборцями на посаду голови громади задля служіння інтересам громади і кожного її жителя.
  • Продовжте фразу: « Я ніколи не…»
  • Я ніколи не сплутаю бюджет громади з власною кишенею і не дам зробити це будь-кому іншому.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *