Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю четверте

Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю четверте

Спецпроект: про вибори в Хмільницькій ОТГ з перших вуст від кандидатів. Інтерв’ю четверте

Місцеві вибори 2020 вже стукають у Ваші двері. Хтось плюється через ліве плече, хтось запекло сперечається з кумами, сусідами, а інші – уважно читають передвиборчі програми кандидатів і слухають, що вони говорять, адже зовсім скоро треба буде робити вибір. А от редакція News Хмільника вирішила започаткувати спецпроект і полегшити жителям Хмільницької ОТГ їхнє завдання – визначитись, хто достойний цієї виборної посади. Усіх кандидатів на посаду голови Хмільницької ОТГ ми поставили в рівні умови та запропонували абсолютно без жодних коштів за розміщення тексту чи інших кулуарних домовленостей, відповісти на 5 однакових для кожного запитань. Біографічні дані та відповіді на питання надавав надавали самі кандидати. Хто не «забоявся» публічності? Що з того вийшло? Читаємо та обговорюємо.

Інтерв’ю з Павлом Крепким.

Крепкий Павло Васильович, народився 02.10.1984 р. ОСВІТА:

 • З 1991 року по 2001 рік навчався у Хмільницькій загально освітній середній школі № 4 м. Хмільника Вінницької області.
 • З 2001 року по 2007 рік навчався в Київському національному університеті культури та мистецтв м. Київ за спеціальністю «правознавство» та здобув кваліфікацію юрист (спеціалізація господарсько правова).
 • З 2005 року по 2007 рік навчався в Київському військовому інституті Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка (кафедра військова психологія та педагогіка).
 • З 2008 року по 2009 рік навчався в Одеській національній юридичній академії та здобув кваліфікацію «Магістр права» (спеціалізація прокурорсько-слідча).
 • ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
 • З червня місяця 2008 року по липень місяць 2009 року працював державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Хмільницького міськрайонного управління юстиції.
 • З липня місяця 2010 року по грудень місяць 2012 року працював реєстратором права власності на об’єкти нерухомого майна в КП «ВООБТІ».
 • З січня місяця 2015 року по квітень місяць 2015 року працював юрисконсультом в КУ «Хмільницький районний центр первинної медико – санітарної допомоги», а також за сумісництвом в КУ « Хмільницька центральна районна лікарня».
 • З лютого місяця 2016 року по жовтень 2016 року працював юристом в ТОВ «Хмільницький завод СЗМ «Молочний Візит».
 • З жовтня місяця 2016 року по теперішній час працює на посаді секретаря Хмільницької міської ради.

Керівник міського осередку політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

Сімейний стан: одружений, виховує доньку Марію.

На вибори міського голови балотуюсь від ПП «Українська Стратегія Гройсмана».

 Чому вирішили балотуватись на голову Хмільницької міської ОТГ?

 • Вирішив балотуватися на голову Хмільницької ОТГ , тому що маючи кількарічний досвід в органах місцевого самоврядування , на посаді секретаря Хмільницької міської ради, чітко  намітив для себе основні проблеми нашої громади  та  окреслив  орієнтири для роботи в якості очільника громади.

Назвіть основні тези Вашої передвиборчої програми кандидата, чим Ваша програма відрізняється з-поміж інших?

 • Моя передвиборча програма – це не тези чи красиві обіцянки, а напрацьований спільно з громадою та експертами документ розвитку Хмільницької ОТГ « Стратегія 2030». Він є чітким дороговказом куди рухатися і як, щоб досягти успіху та розвивати різні сфери життя нашої громади.  В «Стратегії 2030»  є головна ідея – розвиток та єдність, орієнтовані на людей. Простіше  – це підвищення рівня життя жителів нашої громади, комфортні умови, створення якісних робочих місць та економічна спроможність.

У першу чергу,  необхідно буде консолідувати депутатський корпус, аби спільно працювати  за чітким планом. Наступним кроком потрібно буде ухвалити головний документ розвитку громади – «Стратегію 2030». Громада має хотіти розвиватися та досягати певних результатів, лише спільна праця та терпіння дадуть свої позитивні результати. Я завжди відвертий з виборцями, коли говорю про проблеми – їх важко вирішити одразу, для цього потрібен час. Я планую втілювати у життя  план стратегії розвитку Хмільницької громади і поступово розв’язувати ті чи інші проблеми. Вірю, що за десять років наша громада стане територією щасливих та успішних людей, молодь матиме цікаву роботу та не покидатиме свій край. Хмільницька ОТГ  буде туристичним та курортним центром не тільки Вінниччини, а й України в цілому.

Чи готові Ви ( у разі перемоги) відповідати за кожен невиконаний пункт своїх передвиборних обіцянок?

 • Я завжди відповідаю за свої слова та дії, тому не боюся відповідальності перед своїми виборцями.

 Що для Вас означає боротьба з моральною деградацією суспільства?

 • Моральна деградація суспільства – це наслідок деградації влади, яка не зацікавлена в розвитку національно-патріотичної ідеї, формуванні нації та підростаючого покоління. Лише запровадження та втілення національно патріотичної ідеї дасть поштовх до подолання моральної деградації суспільства та нації в цілому.

Продовжте: « Я завжди…»

 • Я завжди пам’ятатиму, що працюю на громаду, а не громада на мене.

Продовжте фразу: « Я ніколи не…»

 • Я ніколи не забуватиму, що я людина і залишатимуся нею.

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *