Спали так міцно, що не чули пожежі та криків сусіда: сім’я з села Журавне посеред зими залишилася без житла

Спали так міцно, що не чули пожежі та криків сусіда: сім’я з села Журавне посеред зими залишилася без житла

Ніхто не знає, що з ним може трапитися будь-якої миті. Так і ця сім’я, лягаючи спати, навіть припустити не могла про те, як легко вогняне полум’я забере все нажите роками майно. 26 січня наше інтернет-видання повідомляло про пожежу, яка сталася в селі Журавне. Майже за 3 години згоріло більшість.

Мені вдалося додзвонитися до господині будинку – 38-річної Наталії Гуменюк. Від будинку вціліли лише дві кімнати, де наразі жінка проживає разом зі своїм 39-річним чоловіком, 69-річним батьком і доньками 11 та 16 років.

Наталія Гуменюк Фото – з особистої сторінки у Facebook

Вероніка і Діана

  • Дуже вдячна своєму сусідові, який вночі побачив пожежу та прибіг нас розбудити. Проте ми спали так міцно, що нічого не чули. Сусід не міг розбудити нас впродовж 15 хвилин. На щастя, його почула старша донька Діана. Ми прокидаємось, встали з дивана, а вогонь вже перед нами, перед самим вікном. В чому були – в тому й вибігли, в тапочках, – розповіла Наталія Василівна.  

На подвір’ї господарів поруч стояли дві будівлі: хата, де вони й жили, та господарча будівля, де чоловік займався столярством. Саме у господарчій будівлі, так званій майстерні розпочалася пожежа. І вже звідти через веранду вогонь добирався до жителів будинку. На щастя, всі встигли вибігти. Навіть на другий день дотушували відрами, бо тліло.

Фото Миколи Михальнюка

Після того жахливого ранку і досі не можуть заспокоїтися. За словами Наталії Гуменюк, доньки Вероніка й Діана і зараз зриваються посеред ночі, а вони з чоловіком три ночі поспіль взагалі не могли спати.

Фото Миколи Михальнюка

Де є діри – позатуляли ковдрами, чим було утеплили, – так і живуть. Хоча в будинку немає світла, та господар кинув проводку, кімнатка обігрівається електрообігрівачем. Однак тепла від нього небагато. За словами Наталії, усі вони нині хворіють. Адже на вулицю під час пожежі вибігали роздягнені, а тепла в кімнаті не досить, щоб зігрітися.

  • Звернулися до сімейної, вона приписала антибіотики, п’ємо чаї. Чоловік ходив в аптеку, то приніс цілу торбу медикаментів, – каже Наталія.

Всі сім’єю дуже вдячні небайдужим людям. Зокрема, сусідам, які приходили вимивати кімнати від сажі та копоті. Проте, на жаль, все, що вціліло – пропахло димом. Люди приносили погорільцям продукти харчування, необхідний одяг, взуття. Тепер сім’ї Гуменюків потрібна лише фінансова допомога.

  • Дуже дякуємо всім-всім, хто допомагав, допомагає і допомагатиме. Низький вам уклін, добрі люди. Всі питають, що потрібно, не покидають нас в страшну хвилину. Он вікно поміняли безкоштовно. А ще отримали багато посилок: надіслали і з Харкова, Кам’янець-Подільського, Одеси, і з Обухова, з багатьох населених пунктів Вінницької області,  і з Хмільника дзвонять, приїжджають, – розповіла жінка.

Якщо хтось захоче допомогти цій сім’ї – ось номер картки Наталії Гуменюк:

4149 6090 0022 7456   –  Гуменюк Наталія Василівна.

Спілкувалася Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *