Спальний корпус обласної фізіотерапевтичної лікарні у Хмільнику реконструюють за рахунок державних коштів

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради:

– У 2019 році для реалізації інвестиційних проєктів у Вінницькій області з державного фонду регіонального розвитку передбачено кошти у сумі 227,3 млн. грн, з яких 212,5 млн. грн – вже направлено на реалізацію 22 інвестиційних проєктів. Серед них 10 проєктів є перехідними, – інформують в обласній державній адміністрації. Впровадження проектів відбувається за такими напрямками: розвиток спортивної інфраструктури; освіта; охорона здоров’я; культура; інфраструктура; створення центру безпеки.

Важливо, що перелік регіональних ініціатив доповнює і Хмільницький проєкт – реконструкція спального корпусу Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні по вул. Шолом Алейхема, 8, у м. Хмільнику із фінансовим ресурсом 5857,2 тис. грн.

Зауважимо, що перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 351-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *