Сьогодні жителька Хмільницького району відзначає свій 100-літній ювілей

Сьогодні жителька Хмільницького району відзначає свій 100-літній ювілей

Сто років накувала подільська зозуля жительці с.Корделівка Параскевії Юхимівні Вовк.  27 жовтня до господи ювілярки прийшло багато гостей, щоб привітати поважну жительку Хмільницького району.

Про сотий ювілейний день народження Параскевії Вовк розповіли у Калинівській міській раді.

Народилася ювілярка у Радівці, там здобула сім класів освіти, почала свій трудовий шлях. Своє сімейне гніздечко разом із чоловіком облаштувала у Корделівці. Працювала на цукровому заводі, у ланці. Із щемом у серці пригадує жінка важкі, але щасливі роки молодості, коли із гарною українською піснею поверталася ланка із поля, коли ділилися останнім куснем хліба та підтримували у хвилини радості й смутку.

А смутку було на життєвому шляху жінки чимало. Із шести дітей, яким дала життя, вижило лише четверо. А потім і чоловік рано відійшов у вічність. Проте жодного разу Параскевія Юхимівна не втрачала оптимізму та віри.

Має ювілярка четверо дітей, сім онуків, чотирнадцять правнуків, вже й праправнучку дочекалася.

У свої сто років має Параскевія Юхимівна світлий розум та гарну пам’ять, тому із болем у серці пригадує важкі воєнні роки Другої світової війни й не може досі усвідомити як ті, хто пліч-о-пліч боровся разом з українцями з фашизмом, нині пішли на нас війною. Добре пам’ятає жінка перемогу у 1945 році й вірить, що дочекається перемоги України й в цій жахливій війні.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *