Сьогодні додому навіки повернеться захисник України Володимир Новак

Сьогодні додому навіки повернеться захисник України Володимир Новак

Сьогодні, 15 листопада 2023 року, орієнтовно о 22:00 до свого рідного дому “на щиті” повернеться житель села Зозулинці, захисник України Новак Володимир Макарович, – 28.07.2003 року народження. Про це повідомили в Уланівській територіальній громаді. 

Жителів громади закликають гідно зустріти Героя «живим коридором»:

 • Маршрут с. Махнівка – с. Вишенька – с. Уланів – с. Зозулинці.

Прощання з ГЕРОЄМ відбудеться 16 листопада о 11:00  в селі Зозулинці в рідному домі.

Володимир Новак навчався в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, на 4 курсі факультету адвокатури.  Загинув на Запорізькому напрямку у складі 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан».

На сторінці навчального закладу, де навчався Герой-земляк, розповіли про нашого захисника.

Володимир народився у м. Хмільник Вінницької області. У 2020 році без будь-яких вагань вступив до факультету адвокатури Університету.

 • З великою любовʼю до права та нетерпимістю до несправедливості мріяв стати адвокатом, щоб стояти на варті добропорядку нашого суспільства. Володимир був відмінником у навчанні, брав участь у житті Університету та активно займався наукою, навіть перебуваючи у зоні бойових дій писав наукові роботи та з великим ентузіазмом відвідував заняття і був здатний підтримати будь-яку дискусію. Він був людиною, яка завжди прийде на допомогу і в радості, і в скруті, гарний товариш та життєрадісний юнак, – йдеться в повідомленні.

З перших днів війни Володимир Новак вступив до лав Національної гвардії України, відстоював самобутність та незалежність українського народу в «гарячих точках» фронту, однак виконуючи бойове завдання, потрапив під артобстріл та уламок російського снаряду обірвав життя Герою.

Викладачі та однокурсники згадують про нашого земляка, як про чудового надійного друга, великого патріота України.

 • Мій студент, один із найкращих. Запам’ятався своєю жагою до життя та до знань! З передової підключався до занять, коли була можливість. Велика вдячність батькам за таких синів і мої щирі співчуття. Царство небесне та світла пам’ять Герою України!
 • Приєднуюсь до слів колег-викладачів, для нас була честь викладати такому студенту, як Володимир. Чудовий, добрий, світлий, розумний молодий чоловік. Царство небесне, – згадують про нашого земляка викладачі.
 • Дуже боляче! Володимир до останнього дня подовжував навчання, підготував наукову статтю, збирався виступити на науковому гуртку з презентацією!!!!! Був добрим, ввічливим, розумним та порядним студентом! Співчуття родині, важка втрата!

Хмільничанка, поетеса Оксана Гавура присвятила Героєві вірш.

 • присвячую найкращому Сину України, Великому Патріоту, добровольцю,найкращому читцеві Хмільницького району, скромному хлопцеві, чуйному, доброму сину – Володимиру Новаку з с. Зозулинці, якому навічно залишиться 20… Це мій добрий знайомий … Вічна і світла пам’ять…
 • Як боляче! Нестерпно, слів немає…
  Знов привезуть Героя “На щиті”…
  Ридає мати, вся рідня страждає…
  Нема страшнішого нічого у житті.
  У серці болем відізветься “Плине кача…”,
  Завмруть в мовчанні люди навкруги,
  Осінній дощ із неба теж заплаче…
  Радітимуть лиш підлі вороги.
  Їм , ницим, хижим і страшним потворам,
  Не буде спокою на цій святій землі!
  За смерть невинних їх поглине морок,
  І зникнуть кляті, пропадуть в імлі!
  А наш Герой і хлопці-побратими
  ЯснИми зорями сіятимуть завжди!
  Залишаться назавжди молодими…
  Спаси їх душі, Боже, і прости…
  ( написала ввечері 13.11. 2023 р.)

Працівники редакції NEWS Хмільника висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким полеглого Героя.

Вічна і світла пам’ять захисникам України!

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *