Сьогодні вранці на маршрут не виїхав міський транспорт: чому

Сьогодні вранці на маршрут не виїхав міський транспорт: чому

Сьогодні вранці на жоден міський маршрут не виїхав міський транспорт. Люди змушені були добиратися на роботу чи по власних справах пішки. Ще вчора на деяких інтернет-ресурсах містян повідомляли про те, що маршрутне таксі у місті не працюватиме. Чому це сталося, і чи надовго виникла така ситуація, – пояснили у відділі розвитку підприємництва, сфери послуг та енергоменеджменту управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради.

  • Під час воєнного стану в Україні ситуація з пальним ускладнилась. Ціни на заправках суттєво зросли. Крім того, через великий ажіотаж, а також військові потреби автозаправні мережі запровадили обмеження на відпуск пального. Тому перевізники не можуть придбати достатню кількість пального по доступній ціні для забезпечення руху міського транспорту, – йдеться у повідомленні.

Перевізники та спеціалісти виконавчого комітету міської ради висловили сподівання на те, що найближчим часом ситуація стабілізується, аби маршрут запрацював у звичному режимі. Усіх хмільничан просять вибачення за незручності.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *