Сьогодні вітають педагогів: від учнів Хмільниччини вітання з Днем вчителя онлайн

Сьогодні вітають педагогів: від учнів Хмільниччини вітання з Днем вчителя онлайн

Щороку з початком жовтня наближається професійне свято працівників освіти – День учителя.  Щороку День вчителя святкується в першу неділю жовтня, у 2020 році професійне свято педагогів припадає саме на 4 жовтня.

Хоча свято в неділю, але зазвичай вчителів вітають ще в п’ятницю. Школярі Хмільниччини своїм вчителям  подарували гарні слова привітань і вдячності за багаторічну працю та букети квітів.

У часи пандемії люди все ширше почали використовувати для привітань і Інтернет. Тому привітання прозвучали для вчителів також онлайн. Фото зі спільних поїздок, уроків, на шкільному подвір’ї розмістили в інтернеті і учні, і самі педагоги.

Дуже оригінально привітали вчителів учні шкіл Качанівки та Жданівської громади. Учні села Качанівка заспівали пісню, інше привітання – це створений фотоколаж під привітальну пісню:

Від щирого серця дякуємо Вам за вашу почесну і шановану працю. Дякуємо за наші знання, за наші майбутні успіхи та досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта – в наших серцях. З Днем вчителя!!!

Опубліковано Nadezhda Lotocka Субота, 3 жовтня 2020 р.

 

 

За невтомну працю ВашуУклін Вам до землі низький,Прийміть подяку щиру нашуЗа труд учительський важкий!Хай добре Вам весь час живетьсяБез горя, смутку та біди,А галаслива хай малечаПриносить радість Вам завжди!

Опубліковано Діаною Сороколітою Четвер, 1 жовтня 2020 р.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *