Сьогодні відзначаються іменини 4 чоловічих і 4 жіночих імен

Сьогодні відзначаються іменини 4 чоловічих і 4 жіночих імен

Іменини – це важливий день для будь-якого християнина, коли людина знаходить єдність і духовну близькість зі своїм святим тезкою. Щоб Святий захищав людину по життю і оберігав від нещасть, дитині дають церковне ім’я при народженні. Хлопчика чи дівчинку називають ім’ям одного зі святих, яких шанує церква в день народження малюка.

8 квітня: Василь, Гавриїл, Ібрагім, Степан, Алла, Анна, Лариса, Парасковія.

Не всі замислюються про те, що те, як нас назвали при народженні, впливає на наш характер, а, можливо, навіть на долю. Кожне ім’я має своє значення, і про це не можна забувати.

Василь

Ім’я Василь прийшло до нас з Давньої Греції, де раніше існувало ім’я Басілейос, пізніше перейшло у форму Василіос. У нинішньому варіанті воно з’явилося в період перських воєн. Згідно з цією версією, ім’я Василь означає “царствений” або “ЦАР”.

В нумерології імені Василь відповідає число 4. «Четвірки» найчастіше дуже мрійливі, вони ніби трохи відсторонені від світу, але це робить їх ще більш привабливими в очах протилежної статі. Люди з цим числом дуже емоційні і чутливі, вони прагнуть дізнатися якомога більше про світ, який їх оточує. Вони чудові співрозмовники, вміють підтримати розмову на різні теми, мають свою точку зору з будь-якого питання. “Четвірки” є надзвичайно цільними особистостями, так як знаходяться в гармонії зі своїм внутрішнім світом.

Маленький Вася росте надзвичайно спокійним і врівноваженим. Він ніколи не пустує, не хуліганить разом з іншими. Він любить проводити час на самоті, йому подобаються спокійні розваги, наприклад, читання книг або настільні ігри.

Найчастіше цей малюк страждає від самотності, так як у нього катастрофічно мало друзів. Він рідко знаходить собі однодумця, який був би таким же врівноваженим і тихим. Вася насилу сходиться з новими людьми, хоча завжди залишається милим і доброзичливим. Він досить розумна і допитлива дитина.

Він любить проводити час з рідними, саме їм він може довіряти. Батьки душі не чують в цій дитині, адже він ніколи їх не ослухається, завжди ввічливий і слухняний. Водночас з віком характер Васі невблаганно змінюється, що може вже не так радувати маму з татом.

Дорослий Василь є дуже приємною у спілкуванні людиною. Він з легкістю знаходить з усіма спільну мову, намагається зберігати доброзичливість навіть по відношенню до тих, хто йому не подобається. Він не терпить в людях грубості, дратівливості, безпричинного гніву, хоча бувають періоди, коли цей чоловік і сам стає таким. Він завжди готовий допомогти близьким, ніколи не кине в біді, причому робить це безкорисливо і не чекає того ж у відповідь. Василь не любить виділятися з натовпу, проте він має лідерські задатки і можливість стати головним в будь-якій компанії.

Вася ще з дитинства володіє талантом до малювання, і якщо він збереже його і буде розвивати, то може стати непоганим художником у дорослому віці. Крім того, цей чоловік, як і раніше любить спорт. Ця людина може добре проявити себе в будь-якій сфері, але найкраще йому підходять точні і технічні науки, сфера продажів. Він досить винахідливий, тому може спробувати себе на терені інженера, конструктора, вченого.

Побудувати бізнес Василю буде нелегко. Він боїться ризикувати, занадто обачний.

Василь відчуває себе досить впевнено у відносинах з протилежною статтю, завжди володіє ситуацією при спілкуванні з жінками. Духовна складова відносин для нього куди важливіше фізичного потягу.  У сім’ї цього чоловіка найчастіше панує світ і взаєморозуміння. Він вибирає собі в дружини спокійну і порядну жінку, дуже дорожить цим шлюбом. Він здатний миритися з дрібними недоліками своєї другої половинки і не схильний до тиранії: всі питання в цій сім’ї вирішуються шляхом переговорів і обговорень. Василь буде надійною опорою для своєї обраниці, він дуже любить дітей і ніколи не несе в будинок свої особисті проблеми, вважаючи за краще вирішувати їх самостійно.

Іменини цього чоловіка припадають на 1 червня, 5 червня, 10 червня, 12 червня, 14 червня, 20 червня, 21 червня, 23 червня, 1 липня, 5 липня.

Гавриїл

Ім’я має древньоарамійське коріння, складається з двох частин, які сучасною мовою можна перекласти: «сильний чоловік» і «бог». Тому його значення трактується: “оплот Бога”, “підтримує Бога”, “Бог – моя сила”.

Ім’я володіє достатньою енергією, стабільністю, твердістю, але в молодшому віці Гавриїл здатний справляти враження замкнутої дитини. Маленький Гавриїл має чутливу нервову систему: його дуже легко образити або засмутити.

Легко дається шкільна програма, вивчення іноземних мов; тяжіє до читання книг і відвідування додаткових занять. Батьки уникнуть багатьох проблем, властивих підлітковому віку: перш ніж щось зробити, Гаврило добре подумає, не піддасться сторонньому впливу. Здатність все аналізувати самостійно і його розвинена інтуїція залишаться з ним  протягом життя. Справжні близькі друзі по достоїнству оцінять його гостинність, щире бажання допомогти не тільки порадою, але і справою.

Завзятість і високі амбіції в сукупності з комунікабельністю і ораторськими здібностями роблять з нього прекрасного керівника, фахівця соціальної сфери.

Деяка владність, деспотичність проявляється в сімейному житті. Якщо в дружини вибирається тиха, поступлива дівчина, то спільне життя буде настільки спокійним і безтурботним, що вдасться уникнути навіть розмов на підвищених тонах. У відповідь Гавриїл виявляє себе чудовим чоловіком, практично домосідом. Як батько він для всіх своїх дітей (їх, як правило, кілька) знаходить стільки часу, скільки необхідно.

Іменини Гаврило святкує 28 січня, 6 лютого, 8 лютого, 14 лютого, 27 лютого, 24 березня, 30 березня, 8 квітня, 22 квітня, 3 травня, 5 травня, 26 травня, 14 червня, 18 червня, 5 липня, 25 липня, 26 липня 3 вересня, 4 вересня, 12 вересня, 19 вересня, 23 вересня, 26 вересня, 29 вересня, 2 жовтня, 18 жовтня, 19 жовтня, 31 жовтня, 12 листопада, 18 листопада, 19 листопада, 27 листопада, 10 грудня, 16 грудня.

Ібрагім

Існує кілька версій походження імені Ібрагім. За однією з них, ім’я має арабське коріння, користується великою популярністю серед народів, що сповідують іслам. За іншою версією, ім’я Ібрагім походить від єврейського імені Авраам, яке носив родоначальник єврейського народу. Незважаючи на різні версії походження, значення імен Ібрагім і Авраам одне – «батько народів».

У школі маленький Ібрагім відрізняється старанністю у навчанні, намагається накопичити більше знань, розуміючи, наскільки вони будуть потрібні йому в подальшому. Хлопчик упевнений в собі, володіє великим почуттям власної гідності. Незважаючи на палкий темперамент, Ібрагім з раннього дитинства вміє стримувати себе, зовні він спокійний, створює враження урівноваженої людини. Він вміє розбиратися в людях, швидко, безпомилково здатний оцінити будь-яку ситуацію. Носій цього імені має безцінний дар – чути свого співрозмовника, до нього нерідко звертаються за порадами. Ібрагім володіє розвиненим почуттям гумору, це допомагає йому майже безболісно переживати кризові моменти.

Носії цього імені нерідко бувають занадто самовпевненими, відрізняються холодною ощадливістю. Вони користуються повагою оточуючих, але їх рідко люблять. У Ібрагіма багато знайомих, але мало справжніх друзів, однак від цього він анітрохи не страждає. Ця людина не прагне вступати в конфлікти з суспільством, він ввічливий з оточуючими. Але сімейне життя з Ібрагімом не можна назвати легким і безхмарним.

При цьому Ібрагім зробить все можливе, щоб його сім’я стала заможною. Часто носії такого імені вибирають професії, що дозволяють організувати свою справу в сфері обслуговування. Право, медицина, новітні комп’ютерні технології, література, мистецтво, історія – в усіх цих сферах Ібрагім може зробити хорошу кар’єру. У дружини він намагається вибрати розумну, спокійну жінку, не схильну до зрад.

Степан

Ім’я походить від давньогрецького слова “стефанос” і означає “вінок”.

Маленький Степан – пустотливий і непосидючий хлопчик, любить найрізноманітніші ігри. Спілкуватися з ним легко й весело. Степан дуже рухливий, і за підручниками йому всидіти важко. Але, маючи гарну пам’ять, він швидко схоплює потрібний матеріал, легко його запам’ятовує. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, помічаючи помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов’язану із творчим характером праці. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Недовго пам’ятає образи.

Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві. При дамах Степан блищить дотепністю, веселий і галантний, для кожної жінки знайде вдалий комплімент.

У сімейному ж житті відносини Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість Степана буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов’язані з їхнім вихованням, на дружину.

Алла

Існує кілька версій походження жіночого імені Алла. За однією з них, першою його носила доісламська богиня Аллат. В перекладі з арабської це слово означає «богиня».

За іншою версією, жіноче ім’я Алла має грецьке коріння. Спочатку воно було простим словом, яке позначало «інша». З готської версії можна дізнатися, що ім’я позначає «вміє все», «на всі руки майстриня». У стародавніх євреїв значення збігається з версією азіатських країн і має позначення «богиня». Але у багатьох іудеїв слово асоціюється з фісташками і на івриті означає «фісташкове дерево».

Аллочка — чарівна, дуже тямуща дівчинка. Вона ніколи не залишається без захопленої уваги оточуючих. Вже в дитячому віці знає собі ціну і може піднести себе в суспільстві.

Ця дівчинка не прихильник різних дитячих пустощів. У навчанні старанна, працьовита. Але особливих пристрастей до якого-небудь предмету в неї немає. У школі Алла не настільки авторитетна, дівчатка засуджують її за гордовитість і хвастощі, а хлопці на неї не звертають жодної уваги, оскільки вважають, що вони їй байдужі.

За Хігіром, ім’я Алла може надати його власниці Темпераментний характер. В будь-яких ситуаціях нею рухає почуття гордості. Вона різнобічно розвинена, дуже розумна і талановита.

Аллі подобається проявляти себе в суспільстві, вона має безліч шанувальників. Любить галасливі вечірки і велике скупчення людей. Бути тихонею — це не для неї. Однак сильна і незалежна жінка часто переживає почуття самотності, відчуває брак любові і розуміння з боку інших людей.

Алла володіє сильним вольовим характером. Вона вперта і завжди вірна своїм переконанням. Нерідко може проявляти грубість до людей, які не поділяють її думки. Алла ніколи не приймає подачок, вона володіє залізною хваткою, яка допомагає незважаючи ні на що досягти бажаної мети. Ця жінка ніколи не береться за справу, якщо не вірить в її успіх. Алла може досягти успіху в таких професіях: біолог; музикант; актриса; журналістка; художниця; модель.

До представників протилежної статі Алла ставиться з якоюсь безпристрасністю і холодністю. Лише особливий і ексцентричний чоловік здатний розтопити її серце. Алла дуже яскрава, приваблива і ефектна жінка. Багатьох вона здатна зачарувати своєю красою, але далеко не всіх може впустити в своє життя. У відносинах носійка цього імені дуже владна. Зі своїм чоловіком не прагне бути відвертою, намагається головувати в сім’ї і бути завжди в курсі всіх справ. Нерідко бере участь в діяльності чоловіка.

Іменини Алли святкують лише 8 квітня.

Анна

Ім’я Анна вперше згадується в Старому завіті, воно має давні корені. Походження цього імені від єврейського імені Ханна дозволяє перевести його як «благодать». Ім’я Анна знаходиться під заступництвом діви, всі дами з цим ім’ям володіють м’яким і поступливим характером. Іменем Анна звали матір Марії-Пречистої Діви, яка відома як Пресвята Богородиця.

Малятко Аня — просто чарівна, вона не приносить ніяких турбот. Але вона занадто жаліслива, і будинок часто наповнений знайденими цуценятами і кошенятами. Таємниця імені залежить від пори року, коли народилася дитина. Зимова Анна розважлива і розумна, має яскраво виражені лідерські якості, але часто буває жорсткою.

Весняна Анютка романтична і влюблива, ця пора року сприяє відродженню, що позначається на характері дівчинки. При цьому вона дуже любить себе і цінує увагу на свою адресу. Літня Аня володіє такими якостями, як доброта, чуйність, скромність і деяка замкнутість. Осінь дарує дівчині спокійний урівноважений характер, який дозволяє їй легко спілкуватися як з однолітками, так і з дорослими людьми.

Головна характеристика імені Анна — спокійний і відкритий характер. Вони старанні, слухняні, розважливі. При цьому Анюти рано привчаються до самостійності і звикають розраховувати тільки на себе. Доброта і чуйність по відношенню до інших людей дозволяє вважати її дуже приємною людиною.

Перевагами характеру Ані є прекрасна пам’ять, добре розвинена інтуїція і аналітичний склад розуму. Вона має сильну волю і любить завжди бути на висоті. Тому її важко застати в старенькому халаті і тапочках навіть вдома. Вона просто не переносить нечистоплотності і неохайності в зовнішньому вигляді.

Вона вимоглива до себе і оточуючих, любить владу. Багато хто відзначає такі негативні вирази світлої Ганнусі, як конфліктність, скандальність, прагнення довести свою правоту, часто їй вдається завдяки миловидності і чарівності.

Ганна прекрасно володіє мовою, і здатна привернути увагу співрозмовника, повести за собою, вона має унікальну здатність пояснювати складні речі простою мовою. Не підпускає до себе людей, які їй не подобаються, зате друзі у неї тільки справжні. Дуже розбірлива в спілкуванні, нежданих гостей може просто виставити за двері.

Є деяка недисциплінованість, що означає наступне: Аня часто не закінчує роботу, кидаючи все на півдорозі і залишаючи можливість іншим людям завершити розпочате. Любить починати все з нуля, але справою буде займатися до тих пір, поки є до неї інтерес. Їй просто необхідні труднощі, і вона сама собі їх створює.

Анічка не володіє строгими моральними принципами, і живе легко. Вона привертає увагу чоловіків ще в юності, дорослішаючи, жінка може мати стосунки відразу з кількома чоловіками. Вона гнучко підлаштовується під будь-які обставини, і вважає це абсолютно природним.

Для цієї людини дуже важливий зв’язок з коханою людиною, вона з ним може відчувати себе абсолютно розкуто. Навіть якщо в сім’ї насильство, Аня швидше стане безмовною жертвою, буде все терпіти і звинувачувати в тому, що сталося тільки себе, але не зважиться на сміливі дії. В цьому полягає її велика жіноча сила.

Анна стане відмінною матір’ю, вона зможе створити в дітьми такі відносини, які дозволять їм бути добрими друзями. Як мати, вона буде все життя любити і підтримувати своїх чад. Аня здатна навіть відмовитися від кар’єри і особистого щастя, щоб повністю весь час присвячувати дітям.

Незалежно від вибору професії, основна її якість в роботі — сумлінність. Ганна дуже дисциплінована. Завдяки аналітичному складу розуму і природної допитливості, прагненню до систематизації інформації та вміння приймати вірні рішення, вона легко може просуватися професійними сходами.

Анютки стають прекрасними медиками і викладачами, соцпрацівниками і вихователями. Вони легко розташовують до себе людей, особливо швидко знаходять спільну мову з дітьми, і любов у них спільна. З Ані може вийти відмінна актриса, фотомодель або кореспондент. Але ось від роботи, що вимагає точності і підрахунків, їй краще відмовитися. Вона здасться жінці з цим ім’ям нудною і одноманітною і радості не принесе.

За церковним календарем іменини Анна святкує 22 червня

Лариса

У латинській мові є два слова, від яких, за припущеннями, могло статися це ім’я. Слово “larus” має переклад “фортеця” або “чайка”, А слово “laris «позначає»дух-хранитель”. Є теорії, згідно з якими ім’я Лариса має давньогрецьке коріння. Слово «ларос» з цієї мови можна перекласти як «солодка», «приємна». Більш того, в Стародавній Греції існувало місто, іменоване Ларисса, а в міфах цієї ж країни згадується німфа Ларисса, онука морського бога Посейдона.

В нумерології імені Лариса відповідає число 8. «Вісімки» рішучі, розумні, готові на все заради досягнення своїх цілей, якщо знають, що їх підтримають близькі люди. Вони люблять планувати своє життя, хоча талант до імпровізації теж не обійшов їх стороною. Легко навчаються, схоплюючи все буквально на льоту.

Лариса росте дуже замкнутою і спокійною дитиною. Їй нескладно налагоджувати відносини з однолітками, адже вона досить розумна і швидко міркує, нічим не відрізняється від інших дітей. Але книги Лариса любить більше, ніж живих людей. У Лариси немає проблем з навчанням, але вважає за краще вона гуманітарні науки, а також гуртки музики, танців, малювання. Не бачить сенсу вчити те, що їй нецікаво. Головний інтерес дівчинки (крім книг) — тварини, вона часто буде приносити їх додому, доглядати і дбати про них.

Доросла Лариса не любить розваг і зустрічей з друзями. Вона відсторонена від світу, вважає за краще приділяти свій час роботі і сім’ї. Вона дуже вимоглива до себе, що дуже отруює їй життя, адже жінка не дає вихід своїм почуттям і емоціям. Вона завжди домагається своїх цілей, при цьому просто зносячи все на своєму шляху. Вона нехитра, їй не властиво придумувати складні схеми для виконання бажаного.

Для близьких людей Лариса показує себе доброю, турботливою і ніжною жінкою, але лише до тих пір, поки отримує таке ж ставлення у відповідь. Варто кому-сь образити її — вона відразу стає агресивною і жорстокою.

Лариса віддає роботі всю себе і любить саморозвиватися, тому отримує підвищення одне за іншим. Терпіти не може підкорятися, відразу мітить в крісло начальника. Для своїх співробітників вона — справедливий і відповідальний керівник, але її вважають зарозумілою. Не любить робочих поїздок і відряджень, вважаючи за краще власний затишний кабінет.

Цій жінці ближче теорія, ніж практика, тому вона може реалізувати себе в професії педагога, вченого, програміста, виховательки, медичного працівника, юриста. Її любов до книг допоможе їй стати журналістом або видавцем. Лариса інтуїтивно вибирає відповідну їй професію і, як правило, залишається в ній назавжди. Весь свій потенціал і бажання керувати жінка може реалізувати, створивши свій бізнес.

Вона буде хорошою і уважною дружиною, прекрасною господинею (незважаючи на любов до роботи). Вона буде визнавати недоліки чоловіка і все одно любити його, але от зраду не пробачить ніколи. У перший час її замкнутість може поставити стіну між нею та її чоловіком, для подолання якої чоловікові потрібно бути сильним, впевненим у собі, турботливим і ніжним. Народивши дітей, Лариса стане хорошою і турботливою матір’ю.

Парасковія

Ім’я Парасковія бере початок в давньогрецькій мові. Воно походить від імені Параскева, що перекладається як «переддень свята». У нас же в країні ім’я отримало значення “приготування і очікування”. Іноді дана іменоформа отримує трактування “п’ятий день” або “п’ятниця”.

Параска — це спокійна, щира, доброзичлива і життєрадісна дівчина. Однак вона занадто залежить від зовнішніх факторів. Така легко піддається розладам або ж веселощам. Вона практична і розважлива, реально дивиться на світ, не схильна до витання в хмарах і побудові повітряних замків. Вона відданий і вірний друг, цінує такі ж якості і в оточуючих, ніколи не стане вибирати товаришів лише за соціальним статусом.

Хоч Паня і володіє сильним характером, її все одно дуже легко образити. Дівчина ранима, боїться зради; з людиною, що підірвала до себе довіру, розлучається швидко і безповоротно. Жінка вміє розбиратися в людях, від неї не сховається ніяка таємниця. Вона завжди прагне до своїх цілей, рішуче і сміливо рухається вперед, але ніколи не вдасться до нечесної гри. Перемога будь-якою ціною — не її гасло. Парасковія приємніше домагатися перемог в чесній і справедливій битві.

Маленька Парасковія – це спокійна і допитлива дитина.  Малятко раніше інших дітей вчиться розмовляти, правильно вимовляє всі букви, вміє логічно вибудовувати довгі фрази. З раннього дитинства Паня схильна до серйозності і раціональності.

Шкільна програма дається Парасковії досить легко. Дитина старанно і відповідально виконує всі завдання, ніколи не спізнюється на уроки, допомагає відстаючим учням, але не тим, що дає списувати домашнє завдання, а шляхом додаткових занять. Однокласники цінують цю добру і чуйну дівчинку, вона притягує їх і своїм почуттям гумору, і щедрістю. Тому навколо Пані завжди багато друзів. Є у неї і вороги, які зляться на те, що Парасковія не дає списати якесь завдання, вважають її занадто принциповою.

В дорослому житті вона робить вибір у бік наукової діяльності. Дівчину можуть захопити філософія, археологія або природничі науки. Пані важливо, щоб її професійна діяльність була корисна суспільству і цікава їй самій. Жінка легко йде на контакт, може знаходити спільну мову з будь-якою людиною, тому обирає роботу в колективі. З цієї ж причини вона успішно реалізується в соціальній діяльності, психології або журналістиці. Дівчина завжди відповідальна і організована, проявляє посидючість, працьовитість і планомірність. Їй відмінно підійде професія лікаря, адвоката або юриста. Добре проявить себе і на посаді керівника.

Сім’я займає важливе місце в житті Параски. Вона завжди готова підтримати своїх близьких, може запросто залишити перспективну посаду заради щастя і спокою чоловіка і дітей. У шлюбі Парасковія проявляє домовитість, економність і практичність. Цю дівчину сміливо можна назвати відмінною господинею і люблячою мамою. У такої завжди все під контролем. Вона вміє виховувати дітей, доглядати за будинком, налагоджувати побут. Всі домашні справи Паня звалює на свої плечі. Жінка знає, як знайти підхід до батьків чоловіка і згуртувати всю сім’ю. До коханого буває надмірно ревнива.

Іменини Парасковія святкує у березні: 7; у квітні: 2 і 8; у серпні: 8; у вересні: 12; у жовтні: 5 і 27; у листопаді: 10; у грудні: 5 і 11.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *