Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії Хмільницької міської ради

Сьогодні відбулось пленарне засідання 69-ї позачергової сесії міської ради 7 скликання. Кворум сесії забезпечили  18  депутатів міської ради. На порядок денний було винесено три питання: Про внесення змін до Програми забезпечення населення Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2013-2020 рр., затвердженої рішенням 34 сесії міської ради 6 скликання від 21.12.2012 року № 979  (зі змінами); Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в  Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 45 сесії міської ради 7 скликання від 08.12.2017р. №1255 (зі змінами); Про умови оплати праці працівників Хмільницької міської ради та її виконавчих  органів у 2020 році.

Доповідачем з першого та другого питання виступив начальник управління ЖКГ та КВ міської ради Ігор Сташок.

Зміни до Програми забезпечення населення Хмільницької міської ОТГ якісною питною водою передбачають залучення у 2020 році з державного бюджету понад 8,7 млн.грн. на співфінансування будівництва 2-ї лінії напірного колектора від КНС №3 по вул. 1 Травня до очисних споруд каналізації по вул.Фрунзе (нині Вугринівська). З місцевого бюджету планується виділити 2 млн.грн. У програму також включено заходи щодо переоснащення вузлів обліку холодної води в багатоквартирних житлових будинках на суму 2,5 млн.грн.  та капітальний ремонт напірно-каналізаційного колектора від КНС №1 до очисних споруд каналізації міста Хмільника – 300 тис.грн. з місцевого бюджету.

Зміни до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в  Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки  полягали у збільшенні фінансування на проведення реконструкції ДНЗ №1(з корегуванням ПКД та проведенням її експертизи, виготовленням енергетичного паспорта та енергетичного сертифіката). Програму також доповнено заходом, який передбачає придбання та встановлення газових котлів та насосів для школи с.Соколова на суму 200 тис.грн.

Рішення «Про умови оплати праці працівників Хмільницької міської ради та її виконавчих  органів у 2020 році» до відома депутатів довела начальник відділу бухгалтерського обліку – головний бухгалтер міської ради Світлана Єрошенко.

Місцеві обранці детально обговорили усі запропоновані проекти рішень порядку денного та одноголосно підтримали їх.

Текст – відділ організаційно-кадрової роботи Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *