Сьогодні в Хмільнику призовників урочисто провели до лав Збройних Сил України

Сьогодні в Хмільнику призовників урочисто провели до лав Збройних Сил України

В Україні відсьогодні, 1 квітня, стартує призов на строкову військову службу, і триватиме він до червня цього року. Сьогодні до лав Збройних Сил України урочисто провели перших строковиків – юнаків з Хмільницької, Війтівецької та Уланівської громад.

Спочатку на базі Хмільницького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулося засідання призовної районної комісії.  Призовники по черзі відповідали на запитання членів комісії, де враховувалися побажання юнаків з приводу місця військової служби.

Далі відбулися урочисті проводи в армію хмільницьких юнаків. Урочистості минули не так, як завжди, адже в зв’язку з карантинними обмеженнями захід змушені були організувати в стислому форматі, та з найменшою кількістю присутніх.

Цього теплого весняного дня, аби привітати хлопців із відповідальною та почесною у їхньому житті місією, прийшли заступники місцевого керівництва та представники громад.

Першим майбутніх військовослужбовців привітав військовий комісар Хмільницького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Охріменко, який підбадьорив юних захисників Батьківщини та побажав їм успіху в несенні служби. Адже служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та надійних товаришів призовникам побажали заступник голови райдержадміністрації Сергій Чабан і заступник голови районної ради Василь Карпінець.

З вітальними словами до призовників звернувся і заступник Хмільницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко, побажавши хлопцям гідно нести військову службу, у міцному здоров’ї та щоб час, проведений на службі, приніс якомога більше користі та нових друзів.

Щасливої дороги, легкої служби, міцного здоров’я та Божої благодаті по-материнськи тепло та щиро побажала юнакам представниця Війтівецької громади Ніна Чехута – завідуюча військово-обліковим бюро.

Представники від кожної громади для своїх призовників вручили невеличкі подарунки. Варто зазначити також і те, що Уланівська громада своїх майбутніх армійців привітає окремо.

  • Маючи любов до Бога, до своєї Батьківщини, до своєї матінки-землі, яка дає нам хліб, яку навчили любити нас наші батьки – це великий подвиг, – звернувся до призовників благочинний Хмільницького благочиння Православної церкви України, протоієрей Іван Пукас.  Він поблагословив хлопців у дорогу, на щасливе та гідне несення служби в армії, побажав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому. Звершивши молитву за вдалу службу, отець Іван подарував кожному призовнику натільні посвячені хрестики, які їх всюди оберігатимуть.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *