Сьогодні у Вінниці попрощаються з уродженцем Уланова, 20-річним “азовцем” Олексієм Волинцем

Сьогодні у Вінниці попрощаються з уродженцем Уланова, 20-річним “азовцем” Олексієм Волинцем

8 листопада 2023 року захисник України Олексій Волинець поліг під час бою на Луганщині. Йому назавжди залишилося 20 років.

Поховають воїна 15 листопада на Алеї Слави, що на Сабарівському кладовищі.

Олексій Анатолійович Волинець народився 30 жовтня 2003 року в селі Уланів Хмільницького району Вінницької області. В дитинстві сім’я Олексія часто переїжджала, тож хлопець вчився, зокрема, у Тульчинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. 11 класів закінчив у Вінницькому ліцеї №36.

Після закінчення школи вступив до університету у Польщі. Проте навчанню завадила повномасштабна війна. У лютому 2022 року Олексій повернувся до України, не міг залишитись осторонь, коли Батьківщина потерпає від загарбників. Тоді ж вступив до війська. Як і мріяв, служив у полку «Азов».

За розповідями рідних полеглого воїна, ще з дитинства Олексій мріяв бути військовим, як його старший брат, який був для нього прикладом. Так і сталося, Олексій вступив до лав “Азову”. Згодом став командиром взводу, отримав звання молодшого лейтенанта. Навіть командир “Азову”, Редис (позивний Дениса Прокопенка), знав і поважав Олексія.

На жаль, 20-річний талановитий військовий, який подавав великі надії, поліг під час бою на Луганщині.

  • О 10:00 відбудеться прощання з воїном за адресою Свідзінського, 48. Відспівування проведуть у храмі Пирогова об 11:00. О 12:30 Захисника поховають на Алеї Слави, що на Сабарівському кладовищі,повідомили у Вінницькій міській раді.

Працівники редакції NEWS Хмільника сумують з приводу важкої втрати. Вічна пам’ять полеглому воїну та усім захисникам і захисницям, які віддали своє життя за Україну.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *