У Хмільнику відбулося відкриття виставки фоторобіт переселенки з Миколаєва

У Хмільнику відбулося відкриття виставки фоторобіт переселенки з Миколаєва

“Дякую, Хмільник”. Це назва фотовиставки, яку відкрили сьогодні, 6 березня, у приміщенні гуманітарного хабу “Мурашник”. Авторка фоторобіт – внутрішньо переміщена особа з Миколаєва Людмила Топалова, яка знайшла прихисток у нашому затишному та привітному містечку. 

Роботи пані Людмили – це фото нашого міста. Краєвиди Хмільника знайомі кожному, хто любить наше місто, однак сфотографовані вони в зовсім іншому ракурсі. Тому кожен зможе подивитися на Хмільник іншими очима.

На початку заходу голова громадської організації “ПРАВО” Віталій Дорох розповів про ідею створення фотовиставки, після чого до присутніх звернулася і авторка. Пані Людмила приїхала до міста Хмільника минулого року, втікаючи від обстрілів росіян. Вона любить фотографувати Україну, і має дуже багато різних фото.

Фотографуючи Хмільник, пані Людмила показала місто з іншого боку. Краєвиди Хмільника на її фото заворожують.

На виставці представлено 55 світлин. Але ще більше тисячі фото увійшли до фотоколажу.

  • У Миколаєві на мій профіль в Інстаграм були підписані всі місцеві пабліки. І коли я виставляла свої роботи в Інтернет, вони використовували мої роботи. Коли приїхала сюди, не могла припинити займатися улюбленою справою. Знайшла групу “Хмільник у фотографіях”, і почала розміщати туди свої фото, – розповіла нашому виданню Людмила Топалова.  

Згодом її фото помітив Віталій Дорох і запропонував організувати фотовиставку. Взялися за втілення ідеї у життя.

До речі, пані Людмила веде клуб  “Петелька”, де двічі на тиждень у “Мурашнику” любителі рукоділля створюють чудові м’які іграшки. І деякі дизайнерські речі гуманітарного хабу – справа її рук.  Тож творчість – у серці авторки виставки.

  • У Хмільнику лікувався мій син. Це він мене переконав їхати сюди. Казав, що тут люди хороші, так я сюди й потрапила. Згодом син знову поїхав на фронт, і 28 жовтня загинув… І… у Миколаїв мені немає до кого їхати. Дім є, а сина…, – зі сльозами на очах розповіла Людмила Топалова.
  • Тут мені важливо бути з людьми. Бути самій взагалі дуже важко.

Людмила Топалова займається тим, що її надихає. А через свої фотороботи висловлює вдячність Хмільнику та містянам за всі добрі слова і підтримку.

Відвідати виставку можна до 19 березня, з 9-ї до 18-ї години у гуманітарному хабі “Мурашник”.

Цього дня поєдналися дві події – День відкриття виставки і День народження Людмили Топалової. Тож подарунком для пані Людмили були не лише квіти та солодощі, а й невеличкий концерт. Організували його Віталій Дорох і Сніжана Бовкун.

До вашої уваги – фотоколаж, створений із фоторобіт Людмили Топалової. Тут ви побачите не лише пречудові хмільницькі краєвиди, а й фото героїчного незламного міста Миколаєва.

Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *