Сьогодні обрали заступника голови Хмільницької районної ради і створили депутатські комісії

Сьогодні обрали заступника голови Хмільницької районної ради і створили депутатські комісії

Сьогодні опівдні в малому залі районного Будинку культури відбулося друге пленарне засідання першої сесії Хмільницької районної ради 8 скликання.

Участь у засіданні взяв голова Хмільницької районної державної адміністрації Максим Мазурик. Максим Васильович привітав присутніх з прийдешнім Днем Збройних Сил України, з Днем місцевого самоврядування, побажав здоров’я, успішної і вдалої роботи задля добробуту людей і успішного розвитку громад.

На сесії розглянули 8 питань. Зокрема, було внесено зміни до складу лічильної комісії, також було питання про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради, про регламент районної ради 8 скликання, про утворення постійних комісій та президію районної ради 8 скликання.

В ході роботи сесії було створено 6 депутатських комісій з різних питань, президію районної ради та створено 7 депутатських фракцій.

На сесії шляхом таємного голосування було обрано заступника голови районної ради. Ним став Василь Дмитрович Карпінець з міста Калинівки. Василь Дмитрович був депутатом Калинівської районної ради 6 і 7 скликань, очолював бюджетну комісію 7 скликання і був радником голови районної ради, був директором територіального центру. За освітою Василь Дмитрович юрист, магістр права, закінчив Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького.

По завершенні сесії голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук привітав депутатський корпус з Днем місцевого самоврядування. Юрій Олексійович вручив Почесну грамоту депутату багатьох скликань, голові Хмільницької районної ради 7 скликання Зої Бонсевич.

Джерело: сайти Хмільницької райдержадміністрації, Хмільницької районної ради.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *