Сьогодні на Вінниччині ввели обмеження електроенергії

Сьогодні на Вінниччині ввели обмеження електроенергії

Про це поінформували у АТ “Вінницяобленерго”. Лише в семи областях та столиці сьогодні будуть аварійні вимкнення світла, а по всій Україні – планові, тож на Вінниччині графіки погодинних відключень застосовуватимуться частково і не більше двох годин, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Шановні споживачі! Маємо розпорядження від Регіонального Диспетчерського Центру (РДЦ) Південно-Західного Регіону НЕК “УКРЕНЕРГО” про введення обмежень електроенергії 8.11.2022 р. по АТ «Вінницяобленерго» згідно графіка погодинного відключення споживачів (ГПВ), – йдеться в повідомленні “Вінницяобленерго”.

Час обмежень в обсязі:

  •  8:00 – 11:00 год. включно = 14,3МВт;
  • 12:00 – 13:00 год. – без відключень = 0 МВт;
  • 14:00 – 20:00 год. включно = 14,3 МВт.

складені графіки погодинних відключень (ГПВ), 8.11.2022 р. застосовуватимуться частково, та не більше 2-ох годин для окремої групи споживачів!!! В разі фактичного вимкнення електроенергії, причину та плановий час ввімкнення можна переглянути на офіційному сайті АТ«ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», а саме на сторінці аварійні вимкнення. Про причини відключень та орієнтовний час ввімкнення можна дізнатися також:

Незабаром дізнатися про графік запланованих погодинних відключень (ГПВ), для вибраної адреси можна буде за посиланням – (механізм працює в тестовому режимі).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *