Сьогодні іменини святкують лише чоловіки

Сьогодні іменини святкують лише чоловіки

Не всі замислюються про те, що те, як нас назвали при народженні, впливає на наш характер, а, можливо, навіть на долю. Кожне ім’я має своє значення, і про це не можна забувати.

11 квітня: Іван, Кирило, Марк, Михайло, Остап, Потап, Філіп, Ян.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Йоан. Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їх прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і сталося ім’я Іван. А ось в давньоєврейській мові є ім’я Йоханан, яке перекладається як “милість Божа” або “Божий дар”. Воно також могло бути попередником українського імені Іван.

Маленький Іван обдарований такими якостями, як активність і оптимізм. Ця дитина завжди в русі, рідко сумує, любить грати і веселитися. Крім того, малюк має відмінну уяву, його фантазія не знає кордонів, хоча іноді він просто не може придумати, куди її направити. Вже в дитинстві проявляється подвійність характеру Івана. Іноді створюється враження, ніби в тілі хлопчика живуть дві різні людини. Він то веселитися і грає з іншими дітьми, то задумливо сидить на самоті.

Подорослішавши, Іван стає сильною і вольовою особистістю, яка не підкоряється нікому і ніколи. Він вважає за краще діяти, а не думати, рішення приймає швидко і під впливом настрою, він непостійний і довіряти йому складно, що сильно заважає цій людині в повсякденних питаннях. Всі навколишні відчувають силу і енергію, що виходить від цього чоловіка, тому вважають за краще триматися ближче до нього. Деякі заздрять його силі духу і незалежності, інші ж потай зневажають через самозакоханість і зверхність.

Івану буде важко на будь-якій роботі, тому що він не здатний чітко виконувати поставлені завдання. Він необов’язковий, не визнає владу начальства, може перечити або навіть грубити керівнику. Не можна виділити певну професію, в якій Іван буде найкраще проявляти себе, так як він не має схильності до будь-якої сфери. Наполеглива робота над собою допоможе йому добитися успіху майже скрізь, але в якості старту своєї кар’єри.

Шлюб для Івана є серйозним кроком, і заради сім’ї він готовий на все. Прекрасний господар, допомагає дружині в побутових справах і любить своїми руками створювати затишок. Своїх дітей чоловік просто обожнює, а в разі проблем у відносинах до останнього намагається вирішити їх мирно, без розлучення.

Кирило

Ім’я прийшло до нас з Візантії разом з прийняттям християнства. Кирило – своєрідне ім’я, яке багато до чого зобов’язує свого володаря, адже в перекладі з грецького його значення буде «могутній», «владика», «пан».

Однак це трактування не єдине. У перекладі з латинської ім’я Кирило означає «сонце». Тому вважається, що у володаря цього імені повинна бути щаслива, «сонячна» доля. В період становлення християнства ім’я Кирило давали тільки наближеним до Бога людям: священнослужителям і патріархам.

Володарі імені Кирило — особливі люди з незвичайною долею. Це ім’я наділяє людину суперечливим характером і схильністю до частої зміни настрою. Кирило добродушний, допитливий, завжди готовий прийти на допомогу. Однак разом з цим, хлопець марнославний і егоїстичний.

Позитивні якості: життєрадісність, товариськість, аналітичний склад розуму, сильна воля, цілеспрямованість.

Негативні якості: егоїзм, небажання йти на компроміс, надмірна образливість.

У дитинстві Кирюшка проявляє максимальну допитливість. Відносини з однолітками у хлопчика складні. Кирило завжди намагається займати лідируючі позиції, а це подобається далеко не всім. Кирюша трохи хвалькуватий, він любить блиснути ерудицією і навичками, що деякі сприймають як зазнайство, тому ще більше віддаляються від нього.

Вчиться хлопчик середньо: зірок з неба не хапає, але і в хвості колективу не тягнеться. Більше уваги Кіря віддає гуманітарним наукам, математика викликає у нього нудьгу.

Дорослому чоловікові на ім’я Кирило притаманні такі риси характеру як: завзятість, працьовитість, наполегливість. У суспільстві, як правило, тримається окремо, але всілякими способами намагається Переключити на себе увагу оточуючих. Бажання завжди і в усьому бути першим зберігається в характері Кирила протягом усього життя. Це допомагає йому планомірно наближатися до поставлених вершин і обов’язково досягати їх.

Завдяки вмінню аналізувати ситуацію, властивою йому відповідальностю і впертістю, Кирило може проявити себе в різних сферах діяльності. З нього вийде хороший адвокат, інженер, суддя, лікар. У творчих професіях, завдяки вродженим талантам, чоловік буде не менш затребуваний.

Цілеспрямованість і завзятість допоможуть Кирилу у створенні власної справи. Проте успішним він може бути тільки в тому випадку, якщо чоловік буде його повноправним господарем, оскільки ділити з ким-небудь владу Кирило не зможе.

Киря — чудовий сім’янин. Втім, інакше і бути не може, адже він намагається щоб в його житті все було бездоганно. Чоловік добре ставиться до дружини, допомагає по дому, піклується про дітей. Однак з тещею його відносини часто натягнуті. Щоб не зіпсувати картину «ідеальної сім’ї» Кирило відкрито не показує свою неприязнь, він воліє вести з родичкою холодну війну.

Марк

Ім’я Марк має кілька версій свого походження:

Перша версія говорить про те, що ім’я Марк утворено від грецької именоформb Маркус (Маркос), яка, в свою чергу, з’явилася від латинського слова «marcus», що в перекладі означає «молот».

Згідно з другим варіантом, ім’я Марк походить від імені грецького бога Марса, який був покровителем тваринництва.

Ще одна версія свідчить, що ім’я Марк походить від слова «marquis» у французькій мові, яке в перекладі означає «маркіз».

Марк дуже вміло маніпулює людьми, внаслідок чого завжди отримує бажане. Чоловік не прагне бути першим у всьому, він прекрасно знає, що зможе домогтися всього, чого захоче.  Молода людина схильна до прагматичності і раціональності, але з віком перестає найбільше цінувати гроші і досягнення. Він починає розуміти, що теплі стосунки, дружня підтримка та інші нематеріальні речі доставляють йому набагато більше щастя. Чоловік починає цінувати своїх друзів і близьких, з ним стає цікавіше проводити час.

Чоловік протягом усього життя намагається розвивати в собі позитивні якості, якщо це необхідно для кар’єри, то готовий піти вчитися і отримати додаткову освіту. Заради друга або близької людини хлопець не стане змінюватися, підлаштовуватися під обставини, він просто знайде йому заміну. Марк всіх порівнює з собою, якщо людина багатша і успішніше, то може очікувати поваги і шанування від чоловіка. Він ніколи не упустить вигоди, може піти на обман і лицемірство, переступити через свої принципи. Однак все це відбувається в межах розумного, так як Марк дуже дорожить своєю репутацією, йому важлива думка сім’ї і суспільства.

У маленького Марка складний характер. У нього натура лідера, тому хлопчик важко переживає невдачі, намагається скрізь і завжди бути кращим. На першому місці у дитини стоять його інтереси, він дуже егоїстичний. Хлопчикові необхідні тепло і турбота. При їх відсутності дитина всіляко намагається роздобути увагу дорослих, вдаючись до не завжди хороших вчинків.

Марк різнобічно розвинена особистість, він вміє підтримати будь-яку розмову, від політичної до філософської.

Марку дуже важливо побудувати видатну кар’єру і домогтися великих висот у своїй діяльності. Він справжній трудоголік, що не шкодує себе.Може досягти успіху в економічній, фінансовій, юридичній сфері. Також з хлопця вийде відмінний програміст або лікар. Все складеться вдало і в творчій стезі. Марк може проявити себе, як талановитий композитор, музикант, письменник, режисер, художник чи актор. Власний бізнес також буде мати успіх.

Одружується Марк тільки на коханій жінці. Нею стане ідеальна дівчина, яка змусить чоловіка захоплюватися собою. Молодій людині важливо, щоб його обраниця могла бути гарною господинею, вірним другом і пристрасною коханкою одночасно. Він ніколи не віддасть роль лідера своїй дружині. Марк хороший сім’янин і відповідальний чоловік. Його сім’я ніколи не потребуватиме грошей або чогось іншого. Хлопець вміє вирішувати всі проблеми, не просячи допомоги. Зраджувати своїй дружині він не стане. Жінка буде оточена турботою і любов’ю, якщо погодиться присвятити себе сім’ї і відмовиться від кар’єрних амбіцій.

Михайло

Чоловіче ім’я Михайло вважається одним з найбільш древніх імен в історії людства. Пішло воно від давньоєврейського Мікаель, що в перекладі означає «Такий же як Бог», «богоподібний».

Маленький Михайлик — непосидючий, допитливий і дуже активна дитина, якого цікавить буквально все. Як не дивно, але разом з такою рухливістю, в характері малюка сусідить послух. У шкільні роки Міша радує вчителів і батьків хорошими оцінками. Навчання дається йому легко і це не дивно, адже завдяки природній допитливості у Михайла великий багаж знань за плечима. Хлопчик доброзичливий, фізично добре розвинений, завжди захистить слабкого.

З роками Міша перетворюється в практичного і статечного чоловіка, хоча від надмірної образливості позбутися йому так і не вдається. Дорослий Михайло наділений логічним складом розуму. Для нього нехарактерні швидкі рішення, він вважає за краще приймати зважені рішення, рухаючись до мети планомірно. Він ніколи не вплутується в сумнівні авантюри і не ризикує, ставлячи на кін останнє, що у нього є.

Успішна кар’єра і стабільне фінансове становище мають для Михайла важливе значення. Такий співробітник — мрія будь-якого роботодавця. Він працьовитий, відповідальний, скрупульозний. Чоловік ніколи не порушує дисципліну і правила субординації. У ролі начальника він також непоганий. До підлеглих, він, як правило, уважний і справедливий. Однак в деяких питаннях йому не вистачає дипломатичності і витримки.

Завдяки вродженим якостям, Михайло може присвятити себе організаційній роботі, стати хорошим юристом, медиком, інженером або програмістом. Якщо ж батьки зможуть розвинути в ньому талант і познайомити з богемним життям, то з Міші виросте відмінний актор або співак.

У сімейному житті Михайло дуже складна людина. Для нього характерно постійно управляти дружиною, вказувати на її недоліки і помилки. Плюс до всього, Міша дуже ревнивий чоловік, який може влаштувати справжній скандал навіть з-за швидкого погляду, кинутого на його другу половину стороннім чоловіком. Чоловік ніколи не зрадить, не змінить, оберігатиме своїх рідних від усіх життєвих негараздів, забезпечить їм стабільне фінансове благополуччя. Дітей своїх любить, але виховує в строгості, завдяки чому з них в майбутньому виростають гідні і всебічно розвинені особистості.

Остап

Найбільшу популярність це ім’я набуло в Україні. Лінгвісти розходяться у версіях, як воно виникло. Одні фахівці вважають, що це один з варіантів прочитання грецького імені Євстафій. Якщо прийняти цю теорію, то Остап означає «міцний», «не змінюється», «стійкий». Друга гіпотеза говорить про те, що це ім’я походить від давнього – Євстахій, яке на сучасну українську перекладається як «родючий».

Як правило, цей чоловік відрізняється великою самостійністю і завзятістю. Він рідко змінить свою думку чи відступить від прийнятого рішення. Однак ретельно аналізує ситуацію і може підійти до неї по-філософськи. У Остапа до всіх проблем практичний підхід. Він не дає волі емоціям, хоча жадає слави і не любить, коли на нього тиснуть. Але саме основне його вміння – це добиватися своєї мети, незважаючи ні на які перешкоди. Ще хлопчиком завжди хоче бути головним, щоб йому підкорялися оточуючі.

У Остапа велика сила волі. Він наполегливий. Остапу дуже важко зосередитися на якійсь одній справі. Однак якимось дивним чином у нього виходить досягати успіху у всьому, що б він не задумав. На органічному рівні не переносить брехня і підлість. Він не жадібний і ніколи не стане заздрити іншим.

Цьому чоловікові важко займатися одним і тим же ділом або сидіти на одному місці. Він вибирає таку роботу, яка дозволить йому подорожувати. Нерідко Остап стає геологом, палеонтологом, географом, інструктором екстремальних експедицій в найвіддаленіших куточках планети. Крім того, ця людина любить вчити, тому стає викладачем, страховиком або продавцем.

Якщо так станеться, що у цієї людини виявляться артистичні нахили укупі з азартом, то не виключено, що носій імені може стати спецагентом, бійцем спецназу, шпигуном або послом.

Цей чоловік, як правило, не поспішає одружуватися. Якщо так станеться, що набереться сміливості на це, то його другою половинкою стане жінка з м’яким характером і великим терпінням. Вона повинна володіти певною красою і сексуальною енергією. Від цієї дівчини Остап чекає, що вона стане його другою мамою і буде його оберігати. При цьому чоловік повинен відчувати, що він головний в цій парі. Тоді він їй ніколи не зрадить і буде піклуватися про дітей. Своїй дружині він ніколи не скаже грубого слова, а дітям покаже приклад ставлення до жінки.

Потап

Переклад імені з грецької звучить як «мандрівник», з латини — «оволоділа». Ім’я Потап є народним варіантом імені Потапій або Потамій.

З дитячих років Потап проявляє себе як серйозний, відповідальний, самостійний і вдумливий хлопчик, діє ґрунтовно і послідовно.

Дорослому носію імені ці якості допомагають досягти поставлених цілей і вирішити складні завдання.

До справ Потап ставиться дуже серйозно — він доведе розпочате до кінця, а потім візьметься за нове завдання. Чоловік вміє поводитися з грошима. Багато часу приділяє вдосконаленню свого зовнішнього вигляду, зі смаком підбирає одяг, любить вишукані прикраси, комфорт у всьому.

Друзів у Потапа небагато, в основному він їх знає з дитинства. Чоловік дуже рідко змінює свої уподобання та звички. Пообіцявши щось, він обов’язково це зробить. Любить весело проводить час в дружній компанії.

Хоче створити міцну і дружну сім’ю. Шукає супутницю життя, яка буде хорошою мамою, відмінною господинею і поступливою дружиною. Чоловік цінує і поважає свою дружину. Сімейне життя Потапа складеться щасливо, він буде з задоволенням виховувати дітей та займатися хатніми турботами.

Іменини Потапи святкують 11 квітня, 30 квітня, 21 грудня.

Філіп

Ім’я Філіп зародилося в Стародавній Греції. Воно перекладається як “любитель коней”. Цим ім’ям називали міцних немовлят, яких потім в юнацькому віці відправляли на службу державі в кінноту.

Філіп норовливий. Він романтичний, красивий, гордий, цілеспрямований і впливовий. Не здатний на агресію, йому властиве почуття вдячності. У нього багато друзів, він прекрасний і цікавий співрозмовник, до якого часто звертаються за порадою чи допомогою.

До негативних якостей Філіпа можна віднести егоїзм, вередливість, зайву самостійність на межі з самоуправством. Він не приймає відмови, прагнучи досягти бажаного всіма способами.

Філя росте слабким, примхливим, вразливим і неврівноваженим хлопчиком. Найчастіше розпещений увагою батьків, в більшості своїй мамин. Якщо дитину вчать бути сильним і вольовим, то всі негативні риси до юності зживають себе, в іншому разі вони поглиблюються і Філіп не розлучається з ними впродовж усього життя.

Ще в юному віці Філі подобається знаходитися в центрі уваги, добиватися успіхів в суспільстві і отримувати схвалення і похвалу з боку оточуючих. Невдачі збивають його з шляху і роблять Філіпа ненадійним у будь-яких випробуваннях: похнюпившись, без докорів сумління, він кидає розпочату справу і більше не повертається до неї.

Марить керівними посадами, інтуїція при виборі професії його не підводить і в підсумку Філіп, завдяки своїм організаторським здібностям та відповідальності, швидко займає бажану нішу.

Володаря імені можна зустріти в таких професіях, як актор, продюсер, а також у багатьох творчих напрямках(музикант, художник, співак і т. д.). Успіхів домагається в юриспруденції, дипломатії, може стати відомим вченим в силу скрупульозності характеру.

Філіп одружується або дуже рано, або дуже пізно. Його дружина – спокійна, врівноважена і поступлива жінка, здатна закривати очі на примхи чоловіка, його любов до самого себе і буркотливість. Чудово ладнає з батьками обраниці і підтримує з ними теплі сімейні стосунки. У побуті він гидливий і з-за немитих підлоги або посуду здатний піти на розлучення.

З дружиною відвертий, розповідає їй про свої переживання і успіхи. Не забуває повчати домашніх, тим самим руйнуючи сімейні відносини. Любить своїх дітей і займається їх вихованням, спираючись не на книги, а на свій особистий досвід.

Іменини святкують 6 січня, 17 січня, 22 січня, 7 лютого, 7 березня, 11 квітня, 25 травня, 13 липня, 16 липня, 30 серпня, 15 вересня, 18 жовтня, 24 жовтня, 27 листопада, 28 листопада.

Ян

Ім’я Ян вважається похідною від іншого чоловічого імені — Іван. Однак воно вже давно вживається як самостійна іменоформа. У перекладі з давньоєврейської означає «Бог милостивий». Існує також версія, що ім’я утворено від імені бога світла і сонця, шанованого в Стародавньому Римі-Януса.

У різних народів ім’я Ян перекладається по-різному:

  • у Данії та Шотландії — «захисник»;
  • у тюрків — «покровитель»;
  • східні народи — «життя».

Ян дуже цілеспрямований, головне, вибрати мету, яка йому дійсно цікава. Тоді молода людина зможе подолати всі перепони на своєму шляху. Чоловік доброзичливий, але намагається ні від кого не залежати. Він володіє завидним умінням переконувати людей в чому-небудь. Це йому допомагає як в роботі, так і в стосунках з оточуючими. Хлопця складно вивести на емоції, так як він дуже спокійний і врівноважений. Однак якщо це трапляється, то на провокатора обрушується буря обурень. Чоловік має «золоті руки», він легко може полагодити будь-який механізм, розбирається в автомобілях, йому подобається виготовляти щось самостійно.

У маленького Яна слухняний, м’який і поступливий характер. Хлопчик дуже прив’язаний до батьків, дорослі люди завжди є для нього авторитетами. Ян рано починає розмовляти, швидко вчиться складати слова в логічні речення. Хлопчик вміє красиво говорити, володіє ораторським мистецтвом, легко переконує у своїй правоті. Цими талантами його нагородила природа. Дитина бажає бачити, що його люблять і цінують, він дуже залежний від ласки і ніжності з боку батьків.

Ян — трудоголік, кар’єрист і перфекціоніст. Він намагається виконувати все на найвищому рівні, вимагає аналогічного підходу до роботи і від своїх колег чи підлеглих. Цей чоловік часто займає посаду керівника, проявляє себе як владний, справедливий і відповідальний начальник. Він не терпить панібратства з працівниками, але завжди захищає їх інтереси і несе відповідальність.

У Яна є схильність до науково-дослідної роботи, він стане гарним аналітиком, легко впорається з будь-якими розрахунками. Також вдалими сферами є: енергетика, медицина, геологія, археологія, машинобудування, дипломатія, політика. Власний бізнес, пов’язаний з інвестиціями або торгівлею, принесе Яну великий успіх.

Ян знаходиться у вічному пошуку нових відчуттів, тому й з дівчатами сталості не спостерігається, він часто змінює подруг, шукаючи свіжих емоцій. Закохавшись, чоловік довго не може відкритися своїй обраниці, любить тихо, очима і серцем, чекає, що дівчина сама виявить якісь емоції.

Ян вибирає собі в подружжя непередбачувану і екстравагантну жінку. Часто перший шлюб закінчується розлученням, так як чоловік знаходиться у вічному пошуку кращого.

Друге одруження стане вдалим, якщо хлопець зупинить свій вибір на м’якій, поступливій, розумній, моральній і терплячій жінці. Тільки така зможе змиритися з прагненням свого чоловіка до беззастережного лідерства в сім’ї. Жінка повинна бути гарною господинею і турботливою дружиною, зуміти дати своєму обранцеві реалізувати амбіції, а самій залишатися в його тіні.

Ян не виявляє особливої ніжності по відношенню до дружини, але він прагне забезпечити сім’ю всім необхідним, не доводити сварки і конфлікти до критичної позначки, вирішувати всі серйозні питання самостійно. З ним жінка буде відчувати себе захищеною.

У сім’ї Яна пізно з’являються спадкоємці, він не любить займатися зі своїм дітьми. Лише в старості чоловік розуміє цінність сім’ї, прагне проводити більше часу з близькими, грає і спілкується зі своїми онуками, розповідаючи їм історії з свого бурхливого й насиченого життя.

Характеристика імені відповідно до пори року, в яку народжена людина

Зима наділяє Яна дружелюбністю, вразливістю, волелюбністю, самолюбством, ненавистю до обману і лестощів. Чоловік володіє м’яким характером, не любить, коли ним намагаються керувати, але сам із задоволенням керує людьми. З ним складно ужитися, так як його настрій дуже мінливий.

Весняний Ян має амбітний, працьовитий, владний, врівноважений характер. Він може проявляти завидний спокій в стресових ситуаціях, намагається стати лідером в будь-якому колективі. Мінусом цієї людини можна вважати його довірливість, такого дуже легко обдурити.

У літні місяці народжується талановитий, ерудований, цілеспрямований, наполегливий, напористий Ян. У нього нестандартний склад розуму, хлопець прагне до постійного розвитку, не любить програвати, прагне всім нав’язати свою думку. Через складний характер у літнього Яна бувають проблеми в спілкуванні оточуючими людьми.

Ян, що з’явився на світ восени, володіє емоційністю, сентиментальністю, ранимістю, мрійливістю, романтичністю і важким характером. Чоловіка можна назвати лукавим: спочатку він проявляє себе, як міцна і жорстка людина, але пізніше стає зрозуміло, що всередині прихована досить чутлива натура. Він вміє знаходити підхід до жінок.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *