Сьогодні хмільничани відсвяткували День міста

Сьогодні хмільничани відсвяткували День міста

Хмільничани сьогодні відсвяткували День міста. Літній іменинник – 657 років – зустрів своїх гостей на святі спочатку теплим сонечком, а потім погода змінилася і трохи погіршила настрій всіх тих, хто прийшов привітати місто з днем народження. Ось тільки холод і мряка  не злякала хмільничан. Вони раділи всі разом і гуляли новими вимощеними алейками, оглядали виставлені локації навчальних закладів міста, коштували шашлики, солодку вату і тістечка, а також любувалися і купували сувеніри на згадку про гарне свято.

Кожний навчальний заклад міста представив розкішні локації. А дітям пропонували майстер-класи з малювання, розписували їх обличчя і руки хною, хмільничан запрошували сфотографуватися біля креативних фотозон. Великі квіти, зроблені своїми руками іграшки, намисто, сережки, і чого там тільки не було. Не було тільки ясного сонечка, але й його відсутність не завадила провести до кінця це свято.

Привітні хмільничани, які виступали на сцені, і гості свята закликали всіх гостей потанцювати і зігрітися, а разом і підняти свій настрій. Весело витанцьовували біля сцени люди, підспівували і веселилися.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *