Сьогодні до лав Збройних сил України провели 35 призовників

Сьогодні до лав Збройних сил України провели 35 призовників

Сьогодні на території Хмільницького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи новобранців до лав Збройних сил України. Саме сьогодні, 1 жовтня, в Україні стартувала осіння призовна кампанія.

Загалом до армії провели цього дня 35 жителів Хмільницької, Уланівської та Війтівецької територіальних громад. І це, за інформацією Хмільницького ТЦК та СП, – найбільша кількість призовників.

З Хмільницької громади призвали 23 особи, з Уланівської – дев’ятеро та трьох – із Війтівецької територіальної громади. Всі майбутні солдати служитимуть у Морській піхоті, Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Державній службі транспорту. Саме в таких військах юнаки виявили бажання проходити службу.

Привітати призовників прийшли представники влади, а також сільські голови територіальних громад. Побажавши хлопцям легкої служби, до юнаків звернувся начальник Хмільницького ТЦК та СП Андрій Охріменко, і побажав їм з честю здобувати ази військової служби та гідно виконати почесний обов’язок громадянина України. У дорогу та хорошу службу юнаків поблагословив протоієрей Іван Пукас.

Нагадаємо, що осіння призовна кампанія триватиме до грудня, і цього року кількість призовників  зменшено у зв’язку із збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом та з метою недопущення перевищення граничних показників чисельності Збройних Сил.

Варто також зазначити, що армійців у жодному разі не можуть залучати до проходження служби в Операції Об’єднаних Сил на Сході України. За офіційно працевлаштованими призовниками зберігається робоче місце з виплатою середньомісячної заробітної плати на весь період проходження військової служби. Під час призову держава виплачує допомогу. Не всіх громадян призовного віку призивають на службу. Є й такі громадяни, які мають право на відстрочку, і такі, що взагалі не підлягають призову.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *