Сьогодні дітей пільгових категорій Хмільницької громади привітали з новорічними святами

Сьогодні дітей пільгових категорій Хмільницької громади привітали з новорічними святами

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав з новорічними святами 280 дітей пільгових категорій, які потребують особливої уваги та підтримки. Про це поінформували у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

У дописі зазначається, що святкова новорічна програма й подарунки передбачені для дітей пільгових категорій з усіх громад області, включаючи дітей вимушених переселенців, які знайшли прихисток на Вінниччині. Загалом для малечі підготували 10200 подарунків від Начальника ОВА.

Діти зі щирими усмішками зустрічали гостей і залюбки спілкувалися з ними.  Також для учасників дійства була підготовлена насичена розважальна програма: вокальні, хореографічні номери, цікаві конкурси та ігри. Яскравою родзинкою свята став аквагрим для малечі.

На своїй сторінці у Facebook Сергій Борзов відзначив маленького киянина Святослава, який з першого дня війни гостює у своєї бабусі в Хмільнику.

  • «Капітан Америка» у Хмільнику мріє про машинку-джип. І щоб війна швидше закінчилась, бо хоче до мами і тата: «Вони військові – захищають Україну».
    Після Перемоги 4-річний Святослав поїде у рідний Київ, – написав начальник ОВА.
  • Мрії наших дітей маємо здійснювати. Попри все.
    Заради майбутнього українських дітей воюють і віддають життя їхні батьки.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *