Сьогодні День ангела святкують власники чоловічих імен

Сьогодні День ангела святкують власники чоловічих імен

Імена даються нам не просто так. Швидше за все, ще до вашого народження батьки багато думали над цим, намагалися вибрати гарне, цікаве ім’я, яке б підходило до вашого прізвища та по батькові. Але не всі замислюються про те, що те, як нас назвали при народженні, впливає на наш характер, а, можливо, навіть на долю. Кожне ім’я має своє значення, і про це не можна забувати.

Сьогодні, 19 травня, іменини святкують Денис, Василь, Іван, Іларіон, Сава.

Денис

Ім’я Денис має давні корені, воно прийшло з грецької мови, що означає в перекладі належить Діонісу – богу веселощів. Є версія, що походження імені було не в Греції, а у Фракії. Форма Денис поширена на пострадянському просторі, важко сказати, якій національності воно належить.

Значення імені Денис полягає в тих рисах характеру, які найбільш яскраво виражаються в житті. Залежать вони від пори року народження чоловіка. Зимовий Денис напористий і впертий, він не бажає прислухатися до чужої думки і йде напролом. Тактовність – не його риса, він не терпить брехні, не прощає зради.

Весна надає натурі витонченості і вітряності. Емоційність і образливість часто приховані за маскою ексцентричності. Цьому чоловікові важко сходитися з людьми і заводити нові знайомства.

Літній Деня дещо легковажний, не любить нести відповідальність і намагається жити в своєму вигаданому світі. Йому не вистачає оптимізму і будь-яка неприємність вводить Деніка в стан депресії.

Осінь дарує власникові імені спокій, рішучість і самовпевненість. Життя цієї людини підпорядковане чіткому плану, він завжди знає, що і навіщо робиться. Осінній Денчик звик ставити цілі та досягати задуманого, але йому важливо, щоб поруч була жінка, що підтримує його у всьому.

Характер Дениса можна віднести до типу холерик, про що свідчить його запальність і вибуховий характер. Емоційні та імпульсивні чоловіки привертають увагу, вони провокують на авантюри, заводять інших, а самі в останній момент можуть відмовитися від задуманого.

Чоловіки з цим ім’ям відкриті і товариські, веселі і добродушні. Псують враження їх самозакоханість і образливість. Навіть у дорослому віці залишаються такі риси, як імпульсивність і невміння контролювати свої емоції, що сильно впливає не тільки на нервову систему, але і на життя.

Якщо говорити про раціональні рішення, варто відзначити, що Деня частіше покладається на інтуїцію, і вона його не підводить. В молодості Денис веде активний спосіб життя, любить тусовки, спілкування, і тільки в зрілому віці стає розсудливим і заводить сім’ю.

Характер володаря цього імені складний, що визначає більшою мірою його непросту долю. Він не здатний прораховувати завтрашній день, прагматичністю не відрізняється. Життя його проходить в ілюзорному світі, який сильно відрізняється від дійсності. Тому, якщо Денис хоче чогось досягти в житті, йому варто навчитися жити в рамках реальності, розвинути такі якості, як обов’язковість, терплячість й обережність.
Дненису складно розкрити свої почуття, оскільки він боїться розчаруватися в людях. Але його творча і захоплива натура вимагає визнання, тому тільки відкриваючись людям, він знайде те, про що мріє.

Денис – натура творча, він має безмежну фантазію і аналітичний склад розуму, що дозволяє йому досягти висот у творчості. Головне, щоб його не покинуло натхнення. Якщо запал до роботи мине, то справа не буде доведена до кінця.

Володарі цього імені стають чудовими художниками або артистами, журналістами чи акторами, режисерами або науковими діячами. Його цікавлять професії, пов’язані з ризиком.

Оскільки у Дена добре розвинені організаторські здібності, він може стати прекрасним керівником, провідним публічних заходів. Як вільних художник Ден не звик підкорятися правилам. Тому власний бізнес він навряд чи потягне, якщо тільки в ньому не буде присутня творча складова.

Одружується, як правило, за розрахунком. При цьому перший шлюб часто буває швидкоплинним. Після розриву швидко вступає в наступні відносини, який закінчуються міцним шлюбом. Дітей просто обожнює, допомагає їм у всьому, і вони відповідають йому взаємністю.

Побутовими питаннями займатися не буде, але витрати сім’ї контролює саме Деня. Скупим його назвати складно. Любить проводити час з друзями. Незважаючи на те, що життя з Деником є випробуванням для жінки, мудра і спокійна дружина здатна зберегти шлюб і буде щаслива з цим чоловіком.

Василь

Ім’я Василь прийшло до нас з Давньої Греції, де раніше існувало ім’я Басілейос, пізніше перейшло у форму Василіос. У нинішньому варіанті воно з’явилося в період перських воєн. Згідно з цією версією, ім’я Василь означає “царствений” або “ЦАР”.

Ім’я Василь було і зараз залишається досить популярним, у зв’язку з чим його дослідженням займалися такі відомі люди, як Ружі, Хигир і Флоренський. Аналізуючи їх роботи, можна коротко охарактеризувати цього чоловіка як людину активного, товариського, довірливого, інтелігентного, володіє лідерськими якостями.

Маленький Вася зазвичай відрізняється від інших хлопців. У той час, поки більшість дітей веселиться, грає і бігає по двору, цей хлопчисько росте надзвичайно спокійним і врівноваженим. Він ніколи не пустує, не хуліганить разом з іншими. Він любить проводити час на самоті, йому подобаються спокійні розваги, наприклад, читання книг або настільні ігри.

Вася насилу сходиться з новими людьми, хоча завжди залишається милим і доброзичливим. Він досить розумна і допитливадитина, який найчастіше налаштований оптимістично, але от відкриватися іншим він не може. Навіть у такому юному віці у нього є секрети, які він нікому не розкриває.

Василь в підлітковому віці абсолютно не схожий на того тихого і сором’язливого хлопчика, яким він був раніше. Тепер йому хочеться, щоб його життя було наповнене рухом, він не може всидіти на місці, через що шкільні уроки часто стають для нього випробуванням. Водночас вчиться він досить непогано, проявляючи особливу схильність до гуманітарних наук. Тепер він без проблем знаходить з оточуючими спільну мову, легко йде на контакт, йому нескладно відкритися іншій людині. З іншого боку, така комунікабельність — лише зовнішнє враження, так як вільний час Василь все-таки воліє проводити на самоті.

Дорослий Василь є дуже приємною у спілкуванні людиною. Він з легкістю знаходить з усіма спільну мову, намагається зберігати доброзичливість навіть по відношенню до тих, хто йому не подобається. Він не терпить в людях грубості, дратівливості, безпричинного гніву, хоча бувають періоди, коли цей чоловік і сам стає таким. Він завжди готовий допомогти близьким, ніколи не кине в біді, причому робить це безкорисливо і не чекає того ж у відповідь.

Василь дуже недовірливий і висуває високі вимоги до своїх потенційних друзів. У той же час, якщо він назвав когось своїм товаришем, то це назавжди: чоловік трепетно ставиться до близьких, дорожить дружбою, готовий на все, щоб її зберегти. Зруйнувати її можуть лише обман і зрада: довіряючи іншій людині, Вася не потерпить такого ставлення до себе і поспішить розірвати всі, що їх пов’язувало.

Незважаючи на те що Василь не любить виділятися з натовпу, він має лідерські задатки і можливість стати головним в будь-якій компанії.

У професійній сфері Василь досить впевнений у собі. Він швидко піднімається по кар’єрних сходах, так як дуже старається і сумлінно виконує будь-які доручення. Керівник може пишатися таким співробітником. Незважаючи на наявність лідерських якостей, цей чоловік не ставить собі за мету стати начальником, хоча не відмовиться, якщо йому запропонують таку посаду.

Крім цього, Василь вміє правильно розставляти пріоритети, тверезо оцінює свої можливості, знає, як правильно планувати свою роботу. Саме завдяки цим якостям чоловік виконує будь-які справи точно в строк, отримує лише хороші відгуки про свою працю.

Ця людина може добре проявити себе в будь-якій сфері, але найкраще йому підходять точні і технічні науки, сфера продажів. Він досить винахідливий, тому може спробувати себе на терені інженера, конструктора, вченого.

Побудувати бізнес Василю буде нелегко. Він боїться ризикувати, занадто обачний. Це призводить до того, що він навряд чи отримає прибуток зі свого підприємства. Більш того, він не вміє вибирати партнерів, тому цілком ймовірно, що в підсумку його справа провалиться.

Вася рідко скаржиться на здоров’я, але у нього є слабкі місця, на які варто звертати увагу. Цей чоловік схильний до нервових перенапруг і виснажень, тому йому дуже важливо дотримуватися режиму сну і відпочинку, не працювати занадто довго (особливо небезпечна довга розумова робота). Не варто зловживати тонізуючими напоями.

Особливу увагу потрібно приділити здоров’ю печінки, кровоносної та ендокринної систем. У Василя є схильність до алкоголізму, тому йому треба стежити за кількістю прийнятого алкоголю. Для підтримки здоров’я йому рекомендовані заняття йогою.

У сім’ї цього чоловіка найчастіше панує світ і взаєморозуміння. Він вибирає собі в дружини спокійну і порядну жінку, дуже дорожить цим шлюбом. Він здатний миритися з дрібними недоліками своєї другої половинки і не схильний до тиранії: всі питання в цій сім’ї вирішуються шляхом переговорів і обговорень. Василь буде надійною опорою для своєї обраниці, він дуже любить дітей і ніколи не несе в будинок свої особисті проблеми, вважаючи за краще вирішувати їх самостійно.

Люди з однаковими іменами, народжені в різні пори року, можуть мати абсолютно різний характерт.

  • “зимовий” – наділений розвиненою фантазією і уявою, він любить не тільки мріяти, але і міркувати про реальні речі. Цей чоловік захоплюється філософією, сам будує багато здогадок про таємниці Всесвіту. Він досить доброзичливий, вміє влитися в будь-яку компанію, так як володіє шармом і талантом подобається всім без винятку. Його не можна назвати активним, йому подобається спостерігати за плином життя, але не бути її частиною. Це досить мудра людина, яка буде прекрасним сім’янином і люблячим батьком;
  • “весняний” – дуже непостійна людина, яка на словах завжди готова допомогти і підтримати, але на ділі їй довіритися складно. Його настрій дуже швидко змінюється, також легко він змінює своє ставлення до людей. Він схильний до депресій, з яких його можуть вивести лише люблячі дружина і діти. Незважаючи на такі особливості, він залишається вірним другом і опорою для своїх рідних. Він товариський, щедрий, Серйозний, ніколи не зможе навмисне образити або зрадити Близького;
  • «літній» — цей чоловік мало спілкується з іншими, вважаючи за краще самотність. Навколишнім він здається егоїстичним і гордовитим, але в глибині душі він дуже часто сумнівається в собі і своїх рішеннях. З такою людиною неможливо сперечатися, так як він нездатний прийняти правоту іншого, не вміє приймати поразки, легко впадає в депресію. Він дуже вимогливий до оточуючих, особливо несолодко доведеться дівчині, яка задумала роздобути його серце. Цій людині життєво необхідні постійна похвала і схвалення;
  • “осінній — вміє знаходити підхід до кожної людини, спілкується з усіма на рівних, через що швидко отримує загальну любов. Він від народження прекрасний психолог, і дипломат, знає, що і коли потрібно сказати, щоб домогтися бажаного. Водночас він прекрасний друг, який нікого не кидає у важку хвилину. Він не зрадить близьку людину і не обдурить його довіру. Найчастіше він пред’являє до оточуючих вимоги, які не може виконати сам. Віддає перевагу пристрасті романтиці, а короткі романи — сімейного життя.

Іван

Існує кілька теорій про появу імені Іван в українській мові. Згідно з однією з них, це ім’я утворилося від біблійного Йоан.

Крім того, в давнину абсолютно всіх слов’ян називали ванами (від імені їх прабатька Вана). Саме від такого найменування, на думку деяких дослідників, і сталося ім’я Іван.

А ось в давньоєврейській мові є ім’я Йоханан, яке перекладається як “милість Божа” або “Божий дар”. Воно також могло бути попередником українського імені Іван.

Маленький Іван обдарований такими якостями, як активність і оптимізм. Ця дитина завжди в русі, рідко сумує, любить грати і веселитися. Крім того, малюк має відмінну уяву, його фантазія не знає кордонів, хоча іноді він просто не може придумати, куди її направити.

Вже в дитинстві проявляється подвійність характеру Івана. Іноді створюється враження, ніби в тілі хлопчика живуть дві різні людини. Він то веселитися і грає з іншими дітьми, то задумливо сидить на самоті. В один день у відповідь на образливе слово хлопчик розплачеться і втече, а в інший-кинеться в бій проти кривдника. Іноді він готовий робити все заради інших, а іноді лише шукає в оточуючих вигоду.

Найголовніше — Іван не робить цього спеціально, його настрій і поведінка змінюється сама по собі і ніколи не можна вгадати, як він буде вести себе сьогодні. Незважаючи на це у хлопчика дуже багато друзів: інших дітей ніби магнітом притягує до цієї незвичайної, але дуже цікавої людини.

Іван-підліток завжди зайнятий справою. Його складно застати нудьгуючим, у нього завжди багато планів і ідей, які він поспішає втілити в життя якомога швидше.

Цей молодий чоловік дуже впертий, настирливий і впевнений у своїй правоті. З-за його егоїзму і самолюбства з ним важко сперечатися, але ніхто і не намагається: Іван користується популярністю серед однолітків, вони визнають його лідерство і мріють про близьку дружбу з такою людиною.

На жаль, самодостатність Івана на навчальну діяльність не поширюється. Не можна сказати, що він дурний, але шкільні заняття абсолютно не цікавлять його, адже молода людина має куди більш важливі справи, ніж сидіти і слухати вчителя. Йому подобається саморозвиватися, отримувати нові враження, тому позакласну діяльність він із задоволенням організовує.

Подорослішавши, Іван стає сильною і вольовою особистістю, яка не підкоряється нікому і ніколи. Він вважає за краще діяти, а не думати, рішення приймає швидко і під впливом настрою, він непостійний і довіряти йому складно, що сильно заважає цій людині в повсякденних питаннях.

Івану буде важко на будь-якій роботі, тому що він не здатний чітко виконувати поставлені завдання. Він необов’язковий, не визнає владу начальства, може перечити або навіть грубити керівнику. Звичайно, чоловік може домогтися деяких успіхів у кар’єрі, але тоді йому доведеться пересилити себе, виховати в собі працьовитість, посидючість.

Не можна виділити певну професію, в якій Іван буде найкраще проявляти себе, так як він не має схильності до будь-якої сфери. Наполеглива робота над собою допоможе йому добитися успіху майже скрізь, але в якості старту своєї кар’єри Ваня може спробувати спеціальність, в якій потрібно багато рухатися або працювати руками, а не сидіти в офісі: так йому буде простіше прищепити інтерес до праці.

Будучи дитиною, Ваня часто хворіє, але виростає міцним і сильним чоловіком, чиє захоплення спортом ще більше зміцнює здоров’я. Йому потрібно бути особливо обережним з нервовою системою, шлунком, нирками, хребтом.

Шлюб для Івана є серйозним кроком, і заради сім’ї він готовий на все. Прекрасний господар, допомагає дружині в побутових справах і любить своїми руками створювати затишок. Своїх дітей чоловік просто обожнює, а в разі проблем у відносинах до останнього намагається вирішити їх мирно, без розлучення.

Люди з одним і тим же ім’ям, що народилися в різні пори року, можуть мати абсолютно різні характери, тому при складанні характеристики Івана потрібно враховувати і час його народження.

  • «весняний» — винахідливий, завжди сповнений нових цікавих ідей, тому з ним ніколи не нудно. Дуже довірливий, зовні здається чутливим і вразливим, але якщо чоловік зустрічається зі зрадою або критикою на свою адресу, то виявляє зовсім інші риси, серед яких злопам’ятність і агресивність. Ставати ворогом такої людини дійсно небезпечно — якщо зачепити його гідність, він може почати мстити у будь-який момент і досить жорстоко;
  • «літній» — цей чоловік досить життєрадісний, оптимістичний і добрий, любить дізнаватися щось нове, різнобічно розвинений. Але його життю дуже заважає сором’язливість і закомплексованість, адже про його хороших якостях ніхто і не здогадується. Йому важко спілкуватися з оточуючими, хоча він завжди доброзичливий з ними. Невпевненість у собі часто стає перешкодою в його житті, яку треба подолати, щоб досягти всіх своїх цілей. Ця людина часто страждає від самотності;
  • «осінній» — ця людина виразно користується попитом у жіночої половини людства, адже природа нагородила його чарівністю і галантністю, перед якими мало хто може встояти. Він товариський, володіє прекрасним почуттям гумору і бездоганними манерами, може розвеселити будь-кого, завдяки чому стає центром будь-якої компанії. Однак він непостійний і не бачить нічого поганого в брехні, тому близьким цього чоловіка доводиться завжди бути напоготові;
  • “зимовий” — володіє суперечливим і складним характером. З одного боку, ця людина дуже цінує друзів, нічого не шкодує для них, готовий завжди вислухати і прийти на допомогу. Здається, що його доброта не знає меж, а чарівність і вміння подати себе в суспільстві завжди притягують до нього людей. З іншого боку, він проявляє агресію по відношенню до близьких, якщо щось йде не так, як він хоче. Таке поєднання рис робить чоловіка складним для спілкування людиною, поруч з яким бути зможе далеко не кожен.

Іларіон

Ім’я Іларіон перекладається з давньогрецької як «веселий».

Іларіон володіє неабиякими якостями: почуттям гумору, чесністю, комунікабельністю. Люди люблять його за вміння вислухати, дати пораду, підтримати.

Іларіон дуже товариський, він вміє дружити і просто обожнює своїх товаришів. Однак він ніколи не потерпить поруч з собою зрадника, вважаючи віроломство одного найтяжчим з усіх пороків. Веселий і життєрадісний хлопчик не має ворогів, він не буде вступати в конфлікти. У спілкуванні з однолітками і педагогами його виручає неперевершене, м’яке почуття гумору.

Щоб стати успішним у житті, Іларіону потрібно виробляти твердість характеру. У будь-якому колективі дуже цінують його інтелігентність, чуйність, здатність до співпереживання.

Іларіон може зробити кар’єру у багатьох сферах діяльності, він однаково талановита в гуманітарних і точних науках. Математик, програміст, журналіст, письменник, мистецтвознавець – малий список професій, на які йому варто звернути свою увагу.

В юності Іларіон має безліч романів, він дуже влюбливий, вміє гарно доглядати за дівчатами. Одружуватися не поспішає, справедливо вважаючи, що до вибору нареченої потрібно підходити серйозно. У дружини він вибирає спокійну, розумну дівчину, не здатну до зради. Іларіон вірний своїй дружині, надає їй допомогу по господарству і вихованню дітей, які просто обожнюють свого спокійного, інтелігентного і справедливого батька.

Іларіони — добрі і уважні батьки. Прислухаються до добрих порад.  «Зимові» — великі умільці, дуже уперті, наполегливі і працелюбні. Завдяки цим якостям багато чого домагаються в житті.

Сава

У лінгвістів немає єдиної теорії щодо виникнення імені Сава. Одні фахівці вважають, що з мови давніх євреїв воно перекладається як «досвідчений» або «мудрий». Інші філологи заявляють, що ім’я Сава — скорочення від Савватиос, що відсилає нас до слова «субота».

Спочатку ім’я Сава було скороченням від імені Савелій.  Крім того. Сава, як короткий варіант, застосуємо до таких імен як Саватій, Савиниан і Саверін, Савелла, Варсава та іншим.

Володар імені Сава відрізняється м’якістю і душевністю. Сава не схильний бути дріб’язковим, склочним або інтриганом. Сава може бути надмірно емоційним, але інші люди побачать лише маску крижаного спокою, так як він добре вміє приховувати свої справжні переживання. Носій імені Сава відрізняється самовпевненістю і гордістю. Він завжди намагається зберегти обличчя.

Сава ніколи нічого не зробить без ретельного аналізу всіх можливих наслідків того або іншого рішення. Сава відрізняється відповідальністю і справедливістю. Часто він воліє бути один, ніж у великій веселій компанії.

Нерідко носій імені Сава стає чудовим лікарем, філологом, проектувальником або артистом. Крім того, у Сави добре виходить розвивати власне підприємство. Однак Саві трохи не вистачає такту, коли він взаємодіє в команді. Всупереч всьому перерахованому вище Сава рідко просувається по службових сходах легко. Всьому провиною те, що Савушка не завжди відступає, коли це дійсно необхідно.

Чоловік з ім’ям Сава ніколи не шукає любовних пригод на одну ніч або тиждень. У всьому, що стосується відносин, Сава воліє сталість і впевненість у своєму партнері. Сава дуже любить дітей,  і якщо у нього народиться хлопчик, то він успадкує багато рис особистості батька.

Вільний час Сава проводить за книгами, надаючи перевагу пригодницьким романам і  філософським повістям. Савушка володіє багатим внутрішнім світом і охоче ділиться своїми переживаннями з близькими.

Носій імені Сава — справжній інтроверт. При цьому Савушка легко стає частиною компанії. Сава завжди відвертий, часом навіть занадто. Йому іноді не вистачає такту, щоб утриматися від дошкульного коментаря. При цьому він не любить сварок і завжди готовий вибрати компромісне рішення. Близькі повинні поблажливо ставитися до його витівок. Сава любить людей, які мають свою думку і з гумором ставляться до життя.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *