Смертю хоробрих у боях за Україну загинув захисник України Олег Тимченко

Смертю хоробрих у боях за Україну загинув захисник України Олег Тимченко

4 липня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Хромове Донецької області загинув смертю хоробрих за волю і незалежність України солдат військової частини А3283 ТИМЧЕНКО Олег Олександрович.

Про це повідомили у Хмільницькій міській раді, передає NEWS Хмільника.

Олег Тимченко не корінний житель Хмільниччини, однак деякий час проживав у Хмільнику, приїжджав до своєї сім’ї, яка змушена втікати від російської агресії на хмільницькі землі. Він, як і інші захисники та захисниці, полеглі за волю України, –  боролися за наше спільне українське майбутнє.

У середу, 26 липня, наша громада востаннє проведе дорогою Вічності захисника України Олега Тимченка.

Чин поховання воїна розпочнеться орієнтовно о 12.00 від будинку по вул.Небесної Сотні, 36 та прямуватиме до пам’ятника полеглим у Другій Світовій війні (навпроти колишнього військкомату), де  відбудеться заупокійна молитва та загальноміське прощання із захисником України.

Олега Тимченка поховають на Соколівському кладовищі.

Вічна і світла пам’ять відважному воїну! 

Працівники редакції NEWS Хмільника висловлюють глибокі співчуття родині загиблого Олега Тимченка. 

Народився захисник 1 листопада 1990 року в місті Біла Церква Київської області. Згодом його родина змінила місце проживання спочатку на нині окуповане місто Токмак, а потім на Запоріжжя.

Середню освіту здобув в Запорізькому навчально-виховному комплексі технічного профілю. Оскільки виховувався однією мамою, одразу після школи пішов працювати. Мав «золоті руки», будь-яку роботу міг виконати швидко і взірцево.

У 2015 році призивався до армії і служив у Державній спеціальній службі транспорту в місті Дніпро. З 2017 року працював молодшим приймальником товарів у національній торговельній мережі магазинів «АТБ-маркет».

З 1 жовтня 2022 року пішов на захист Батьківщини, став солдатом стрілецької роти стрілецького батальйону 17-ї окремої танкової бригади, в/ч А3283, місто Кривий Ріг, а дружина та теща Олега Олександровича через загострення ситуації та наближення бойових дій до м. Запоріжжя переїхали до Хмільника.

Оскільки під час російської агресії надзвичайно важливою є повітряна розвідка, Олег Олександрович опанував пріоритетну професію на фронті – став оператором БПЛА та постійно вдосконалював свої уміння та навички.

Для бойових побратимів Олег був відповідальним, щирим, відкритим, працелюбним та відважним, для дружини та друзів – гордістю, надійним плечем, веселою та життєрадісною людиною.

Лічені дні відпусток під час війни провів у Хмільнику з сім’єю.

4 липня 2023 року Олег Олександрович отримав поранення, яке не залишило шансів на життя.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *