Службові Renault Duster отримали сьогодні чотири сільські амбулаторії Хмільницького району

Службові Renault Duster отримали сьогодні чотири сільські амбулаторії Хмільницького району

Сьогодні Пустовійтівська, Уланівська, Березнянська і Митницька лікарські амбулаторії отримали по спецавтомобілю. Такі ж спецавтомобілі  в травні цього року отримали Широкогребельська і Сальницька амбулаторії. І тепер сільська медицина Хмільницького району стала більш швидкою та якісною.  Всього по області сьогодні медичні заклади отримали 40 спецавтомобілів. За словами голови Вінницької ОДА Сергія Борзова, до кінця року планується на область закупити ще 44 таких автівок.

У місті Вінниці на площі Стуса сьогодні голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов і голова обласної ради Анатолій Олійник вручили ключі від сучасних позашляховиків Renault Duster головним лікарям центрів первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторій загальної практики сімейної медицини області.

Автомобілі придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Критерії даних автомобілів повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *