Скульптору Віктору Стукану хочуть присвоїти почесне звання “Народний художник України”

Скульптору Віктору Стукану хочуть присвоїти почесне звання “Народний художник України”

Таке рішення було озвучено на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради 6 жовтня. Зокрема, було вирішено порушити клопотання перед Хмільницькою районною військовою адміністрацією про представлення місцевого скульптора Стукана Віктора Євграфовича до присвоєння почесного звання “Народний художник України”, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Було враховано вагомі творчі здобутки митця-земляка у царині створення пам’ятників монументального мистецтва в Україні та високохудожніх образів у галузі скульптури, що стали вагомим надбанням національної культурно-мистецької спадщини та здобули широке народне і міжнародне визнання, – поінформували у  Хмільницькій міській раді. 

Довідково:

Стукан Віктор Євграфович – скульптор, Заслужений художник України, Почесний громадянин міста Хмільника та Хмільницького району. Він є автором понад семи десятків пам’ятників, у тому числі робіт монументального мистецтва, з яких  вісім – пам’ятників Т.Г.Шевченка.

 

У Хмільнику є дві монументальні праці майстра – пам’ятник Тарасові Шевченку та пам’ятний знак жертвам голодомору 1932-1933 років і політичних репресій 1930-1950 років.

Фото – з архіву редакції.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *