
Традиційно, як і кожного року, до Хмільника завітає Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Однак цього разу фестиваль відрізнятиметься особливою темою. Кожен, кому подобаються документальні фільми з глибоким змістом, зможе вільно та цілком безкоштовно відвідати фестиваль.
- Цього року заходи фестивалю відбуватимуться з 9 по 17 грудня.
Всі заходи відбуватимуться в гуманітарному хабі «Мурашник» за адресою .
Тема цьогорічного фестивалю – “Надзвичайний стан”. З огляду на те, яка ситуація в країні, ця тема стосується кожного українця та українки.
- Надзвичайний стан — це виняткова ситуація, коли звичне життя та плани на майбутнє поставлені на паузу. А базові життєві потреби й людські права — під постійною загрозою. До програми Мандрівного Docudays UA увійде блок короткометражних стрічок, знятих українськими режисерами й режисерками після початку повномасштабного вторгнення, – розповіли організатори фестивалю.
Організатори фестивалю:
Громадська організація «Докудейз»
Українська Гельсінська спілка з прав людини
Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я»
ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».
Партнерами фестивалю у Вінницькій області є:
Громадська організація «ПРАВО»;
Подільський центр соціальних технологій;
Громадська організація «Унікальна країна».
Партнер показів в Хмільнику – гуманітарний хаб «Мурашник».
Повідомляється, що перелік фільмів, які можна буде подивитися цьогоріч, а також про інші заходи, що відбуватимуться в рамках фестивалю, буде повідомлено додатково.