Скільки дітей у Вінницькій області отримали щеплення від COVID-19

Скільки дітей у Вінницькій області отримали щеплення від COVID-19

Щеплюють дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Ця вакцина пройшла всі необхідні дослідження, які довели її ефективність та безпечність.  У Вінницькій області від коронавірусного захворювання вакцинували майже 4 тисячі дітей.

  • Вакцинуємо поки лише Pfizer, виробник чітко прописав в інструкції з використання, що є результати досліджень, з 12 років вакцинуються діти. В серпні першими були студенти Вінницького національного медичного університету, після них підтягувалися студенти інших вищих навчальних закладів, – сказала заступниця директора обласного департаменту охорони здоров’я та реабілітації, регіональна координаторка вакцинації від COVID-19 Тетяна Бондаренко в інтерв’ю.

  • В нас ще не було дозволу міністерства вакцинувати 12+, але ми з паном Ляшком обговорювали це питання і для студентів зробили виняток. Якщо студенту ще не виконалося 18 років, він міг прийти і вакцинуватися, – розповіла Тетяна Бондаренко.

У Вінницькій області 494 дитини віком 12-15 років вже отримали першу дозу, водночас дві дози мають 303 дітей.

Імунізація молоді 16-17 років йде активніше. Першою дозою щеплено 1650 осіб, двома дозами – 1197.

Тетяна Бондаренко нагадала, що зробити щеплення дитині до 14 років можна лише у присутності батьків. Для дітей 14-17 років — на підставі власного рішення дитини про вакцинацію.

А щоб вакцинувати від коронавірусної хвороби дитину віком від 12 років, необхідно надати довідку форми 063/о (карта профілактичних щеплень), що підтверджує наявність у неї всіх рутинних щеплень згідно з Національним календарем щеплень.

Фото – з сайту Вінницької ОДА, з доступних інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *