Сім’я з Кожухова допомагає наближати перемогу

Сім’я з Кожухова допомагає наближати перемогу

Цю сім’ю знають, мабуть, всі хмільничани.  І їхня запашна випічка впізнається всюди. Це сімя Слободянюків з Кожухова, які за декілька років існування свого бізнесу (мають пекарню, в якій виготовляють хліб та здобу за унікальними бельгійськими рецептами)  вже встигли завоювати прихильність людей та постійних клієнтів. 

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну сім’я Слободянюків також, як і більшість українців, не могла спостерігати за всіма подіями збоку, а без роздумів кинулися допомагати волонтерством.

Усі пам’ятають ті страшні перші дні, коли з територій, де вибухало і велися бойові дії, масово виїжджали люди. Заїжджали вони й на Хмільниччину. Хтось проїздом, а хтось знайшов прихисток тут. У той період люди зупинялися перепочити  біля магазину пекарні sonto_frans, де знаходили смачну їжу, відпочинок, а хтось  – і таке необхідне добре слово.

Кому треба було допомогти з житлом, нагодувати і підтримати – без вагань це робили Слободянюки. Велика допомога також і досьогодні надходить від них у вигляді свіжої випічки. Випікають хліб всією сім’єю: подружжя Олександр та Олександра, старша донька Софія, середній син Назар і молодший Тарас.

В перші дні війни, коли були проблеми з постачанням хліба у магазини, вони пекли і вдень, і вночі.  Минулого року, на Великдень, сім’я підприємців випекла більше тисячі пасок, – і все це передали для підтримки ЗСУ та ВПО. Постійно передавали пиріжки хлопцям на блокпости.

Чи не щодня надають безкоштовно свій хліб військовим на передові позиції, також постійно передають випічку військовим у шпиталі.

За добрі справи нещодавно особовий склад підрозділу Державної прикордонної служби України відзначив пекарню грамотою за активну громадську позицію, надання допомоги і за підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото – група “Волонтери Хмільника” у Facebook.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *