Сім’я і родина додає нам сили

Сім’я і родина додає нам сили

Сьогодні відзначається Міжнародний день сім’ї – день наших з вами родин. Це свято встановлене Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. До цього дня проводять різні  масові заходи, фестивалі, адже саме із сім’ї починається Людина, її виховання та розуміння себе як особистості.

Днями у другій міській школі з нагоди Міжнародного дня сім’ї в молодших класах було проведено ряд заходів. Школа – це також своєрідна сім’я, в якій дитина проводить багато часу, спілкується з однокласниками та іншими учнями в процесі навчання, прислухається до порад і отримує значну моральну підтримку дорослих – своїх вчителів. На прикладі школи дитина вчиться жити у суспільстві, досягати малих вершин… Тому в 3-А класі (вчителька Корнієнко Тетяна Дмитрівна) і 3-Б класі (вчителька  Нечипорук Світлана Віталіївна) не могли не скористатися нагодою згуртувати дітей, таким чином нагадавши їм про важливість їхніх родин, наявності взаєморозуміння й підтримки у сім’ях.

Учні 3-А класу намалювали свої сім’ї та зобразили їх у вигляді рук, що є символом дружби. У когось сім’я складається з трьох осіб, у когось більше – бо має братика й сестричку, а в когось по-справжньому багата сім’я, де налічується більше п’яти дітей. Відповідальне ставлення до своїх малюнків ще раз підтвердило любов дітей до рідних.

Крім того, третьокласники поставили чудову інсценівку, в якій зобразили тата й маму, доню і синочка, показавши через рольову гру стосунки в гарній українській сім’ї.

Чудовим виявом любові до своїх сімей стали написані учнями розповіді про своїх рідних. Те, чим разом займаються, як відпочивають і проводять вільний час, як допомагають своїм батькам, бабусям і дідусям тощо – поділилися цим зі своїми однокласниками.

В учнів 3-Б класу урок називався “Родина, родина – це вся Україна”, тому вони спільно склали з іграшкового Лего заповітне слово – родина.

Дуже цікаво було спостерігати за дбайливим заняттям третьокласників, коли вони по черзі плели довгокосим дівчаткам косички. І це теж – досить показово, адже в кожній сім’ї мама, або ж і тато заплітають своїм донечкам кіски. А тому й турботливості варто вчити дітей ще змалку.

Також учні підібрали про свою родину прислів’я та приказки, які й зачитали для однокласників.

Гарний конкурс під назвою “Кращий знавець компліментів” доповнив та прикрасив урок учнів 3-Б класу школи №2. Ще б пак, адже діти по черзі говорили своїм матусям компліменти. Дівчинка тримала в руках ляльку – уявну матусю, а той, хто скаже найбільше гарних слів на адресу своєї матері – був переможцем. Які лише слова не лунали: чудова, прекрасна, добра, мила…  Були й досить поетичні порівняння: в матусі очі, як волошки, як глибокі сині ріки, а руки – наче лебедині крила…

Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *