Сім хворих на COVID-19 у Хмільницькому районі за останні п’ять діб… Занедужали й 13-річна дитина та медична сестра…

Сім хворих на COVID-19 у Хмільницькому районі за останні п’ять діб… Занедужали й 13-річна дитина та медична сестра…

– На жаль, захворюваність на COVID-19 по Хмільницькому району стрімко зростає. За останні п’ять діб зареєстровані вже сім нових випадків. Вже сьогодні захворів чоловік з Хмільницького району, який зараз перебуває під наглядом. COVID-19 діагностували й у 13-річного хлопчика з району та  медичної сестри, – повідомив нам завідувач ВСП  Хмільницький міськрайвідділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр  МОЗ  України» Володимир Бойко. – Станом на 14 серпня у районі зареєстровані 105 випадків захворювання на COVID-19, із них – 14 дітей, одужало – 92 особи, померло – 2. 

Наразі на стаціонарному лікуванні у госпітальному відділенні КНП «Хмільницька ЦРЛ» заходяться двоє хворих на COVID-19 , одна хвора – у відділенні інтенсивної терапії  КНП «Хмільницька ЦРЛ», одна – у Вінницькій міській лікарні, шість – на амбулаторному лікуванні.

Загалом  на лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Хмільницька ЦРЛ» з діагнозом «COVID-19» та «Підозра на COVID-19» знаходиться 15 осіб, завантаженість ліжок  станом на 9 годину ранку 14 серпня становить  – 75  %. У спеціально виділених палатах терапевтичного відділення КНП «Хмільницька ЦРЛ» на лікуванні з «Підозра на COVID-19» знаходяться 10 осіб.

Звертаю увагу на те, що за останні 3 доби за медичною допомогою звернулись 26 осіб, які мають симптоматику COVID-19  та результати КТ (комп’ютерної томографії), де діагностовано пневмонію (очікуються  результати ПЛР).Із яких14 осіб госпіталізовано,  12 – знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Із 26 осіб, яким встановлено підозру на COVID, 19 чоловік проживають в одному населеному пункті. Усі ці випадки епідеміологічно пов’язані між собою, хворі працюють у одній організації, або так чи інакше контактували між собою.  Також хворі мають схожі симптоми хвороби. Шість осіб – це працівники  однієї установи, деякі  із них, маючи  симптоми хвороби, ходили  на роботу.

Тому враховуючи серйозність ситуації, я вкотре наголошую:, якщо ви запідозрили в себе один із симптомів захворювання на коронавірус (підвищена температури тіла, загальна слабкість, кашель, ускладнене дихання, втрата відчуття смаку та запаху) самоізолюйтеся. Не виходьте з дому та уникайте контактів з людьми.  Негайно зверніться за медичною допомогою, зателефонувавши сімейному лікарю, або на 103.

Для попередження зараження збудником коронавірусної хвороби COVID-19 та розповсюдження випадків захворювання уникайте скупчення людей, дотримуйтесь соціальної дистанції не менш 1,5 метрів,в місцях масового скупчення людей використовуйте засоби індивідуального захисту, уникайте близького контакту з особами, які кашляють або мають симптоми гострого респіраторного захворювання. Дотримуйтесь гігієни рук: часто та ретельно мийте руки з милом не менше 20 секунд,  або обробляйте руки дезінфікуючими засобами.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *