Школярі та дошколярики Уланівської громади допомагають онкохворим дітям

Школярі та дошколярики Уланівської громади допомагають онкохворим дітям

Школярі та дошколярики Уланівської територіальної громади долучилися до Всеукраїнської благодійної акції “Монетки дітям”, покликаної допомогти сотням онкохворим дітям України.

Благодійну акцію проводять Національний банк України і благодійний фонд “Таблеточки”. Вона розпочалася 1 вересня і триватиме до 30 вересня.

Монети номіналом у 25 копійок, які вже вийшли з обігу майже рік тому та досі лежать без діла вдома, можна перетворити у потужну допомогу дітям, які борються з небезпечним захворюванням. На них можна придбати онкохворим діткам, наприклад, протипухлинні препарати чи безпечні крапельниці.

Одними з перших до акції долучилися школярі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Уланів. Вони охоче приносять монетки в школу ще із 7 вересня. Учні п’ятих, сьомих, восьмих та одинадцятих класів стали найактивнішими благодійниками.

В школі села Тараски найбільш активними виявилися учні молодших класів. Приносять благодійні копієчки також вихованці Скаржинецького та Пустовійтівського закладів дошкільної освіти. А вихованці Маркушівського дитсадочка участь в акції беруть з 20 вересня, тож збір монеток у них триває й досі.

   

У відділі освіти, культури, молоді та спорту Уланівської сільської ради розповіли, що діти із задоволенням взяли участь у благодійній акції та дуже відповідально поставились до завдання принести 25-копієчні монетки. Адже акція має дуже благородну мету – в простий та веселий спосіб допомогти  онкохворим дітям.

Жителі Хмільниччини можуть долучитися до акції, самостійно занісши монетки до найближчого відділення Ощадбанку або  банку-партнера    та переказати кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Освітні заклади мають спочатку зареєструватися для участі в акції тут.  та проінформувати учнів та їх батьків, назначивши початок збору монеток. Зібравши монетки в пластикові пляшки та перерахувавши всю суму на рахунок фонду “Таблеточки”, освітні заклади отримають відповідні дипломи за участь в акції.

Також про свої досягнення можна розповісти й у соцмережах. Для цього потрібно лише додати хештег #монеткидітям та відмітитись.

Фото надані відділом освіти, культури, молоді та спорту Уланівської сільської ради.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *