Школа місцевого депутата у Хмільнику – це вам не Трускавець

Школа місцевого депутата у Хмільнику – це вам не Трускавець

Корисну і круту ініціативу впроваджують в життя Спілка учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району та громадська організація «Право».

Вже відбувся другий з п’яти блоків, які пов’язані між собою і дають чітке уявлення про місцеве самоврядування, структуру міської ради, повноваження та обов’язки депутатів місцевих рад тощо.

Кому це навчання потрібно?

В першу чергу тим активним громадянам, які балотуватимуться на місцевих виборах цього року і планують робити це професійно і свідомо. Школа місцево депутата, фактично, допомагає тим, хто відчуває бажання і сили не просто стати народним обранцем, а бути ефективним і дієвим депутатом.

Темою «уроку» стала лекція експерта ГО «Право» Віталія Дороха про структуру міської ради та її виконавчих органів, процедуру прийняття рішень радою та виконавчим комітетом, а також обговорення різниці між власними та делегованими повноваженнями органів місцевого самоврядування.

За повідомленням організаторів, участь в навчанні можуть взяти особи, які проживають в Хмільницькій міській ОТГ (Хмільник та Соколова), а також особи, що мешкають в громадах, які потенційно увійдуть до складу Хмільницької міської ОТГ (Березнянська, Великомитницька, Голодьківська, Кривошиївська, Куманівецька, Лелітська, Лозівська, Порицька, Сьомаківська, Широкогребельська, Журавненська (Літинський район), Кожухівська (Літинський район), Тесівська (Літинський район), Шевченківська (Літинський район).

Для довідок:

Віталій Дорох – 067 425 84 95;

Валентин Ковальський – 068 310 46 00.

Наступна зустріч у Школі місцевого депутата відбудеться о 10.00 2 серпня поточного року.

 

Світлини взяті з сайту ГО «ПРАВО»

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *