Щиро вітаємо зі святом Великодня!

Щиро вітаємо зі святом Великодня!

Доброго ранку, дорогі друзі

Наш колектив з радістю та повагою вітає Вас зі світлим святом Великодня!

Чи не вперше у історії ми зустрічаємо це світле свято не у церкві на урочистій молитві чи освячування Великодніх кошиків, а вдома перед екраном телевізора. Бо, на жаль, страшна чума 21 століття та вимушений карантин теж внесли свої величезні поправки у наші життєві плани… На жаль, ця біда не оминула й Хмільник та Хмільницький район.

Але завжди пам’ятаємо та розуміємо, що усі біди, негаразди, хвороби, надзвичайні події у нашому житті не вічні, а за чорною смугою завжди неодмінна приходить біла. І добро завжди перемагає зло! Головне лише вірити у добро та робити у його перемогу свій, інколи маленький, але посильний позитивний вклад… Аби з однієї краплини було велике море! Та в жодному разі не впадати у зневіру, відчай та негатив. Бо саме Христове Воскресіння і є найвидатнішою перемогою добра над злом! І цей приклад подав нам Син Божий!

Тож ніколи не забувайте про це! Нехай Бог, добро та істина завжди будуть із Вами, у Ваших душах та серцях! Ми бажаємо Вам та Вашим рідним й близьким міцного здоров’я, щастя, успіхів та всього найкращого в житті. Нехай цей Великдень принесе лише позитив до Ваших душ та сердець! І головне – в жодному разі не забувайте про власну безпеку та життя й здоров’я Ваших рідних й близьких!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *