Щоб підтримати бійців ЗСУ, пенсіонер з Козятина малює на снігу патріотичні написи

Щоб підтримати бійців ЗСУ, пенсіонер з Козятина малює на снігу патріотичні написи

Гарний вияв любові до України та поваги до Збройних сил  придумав 73-річний пенсіонер з Козятина. Він малює патріотичні написи у дворі свого будинку, щоб підняти нашим воїнам бойовий дух та підтримати морально відважних бійців. 

Про це повідомили у районній газеті Вісник Козятинщини.

У дворі Петра Федоровича Чорного розташований футбольний майданчик. На ньому він і малює свої патріотичні гасла, уривки патріотичних висловів тощо. Потім він фотографує панорамний малюнок з вікна своєї квартири, що на 9 поверсі, та надсилає фото в інтернет. У такий спосіб козятинчанин підтримує моральний дух бійців та українського народу і заодно висловлює ненависть до озвірілих росіян, наголошуючи, що українців не перемогти.

Таких патріотичних малюнків має сім, і планує їх робити й надалі. Аби лише був сніг.

  • У березні минулого року чоловік хотів піти до війська. Розуміє, що роки не дозволяють бути активним бійцем, та, як каже, дрова у війську теж комусь треба рубати. Але йому у військкоматі відповіли: “Дідусю, ідіть додому, не хвилюйтеся, у нас є кому воювати”. А тут, коли випав сніг, прийшла ідея зайнятися справою по своїх силах — малюванням патріотичних написів на снігу, – пишуть у козятинській газеті.

“Пише” букви лопатою, на око приміряючи одну до одної. В залежності від кількості слів у вислові, на створення гасла витрачає близько двох, трьох а то і чотирьох годин. Робити це не так-то легко, адже площа, на якій формує напис, 42 м довжиною та 23 – шириною. Є над чим попрацювати. Але результат вартий того. Зважуючи на те, що під снігом зелене штучне покриття, букви здаються пофарбованими у зелений колір.

Коли весь сніг розтане, Петро Федорович планує створювати написи з квітів.

  • Петро Федорович у минулому залізничник. Працював диспетчером у Козятинській дирекції залізничних перевезень з 1967 по 2005 рік. І хоч вже давно пішов на заслужений відпочинок, продовжує, як каже, підпрацьовувати — щоб повертати борги, які накопичилися, коли рятували від важкої хвороби члена родини. В тому числі доглядає за спортивним футбольним майданчиком, який на балансі міського управління освіти.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *