Що вирішували на колегії хмільницькі освітяни?

Що вирішували на колегії хмільницькі освітяни?

Відбулося розширене засідання колегії управління освіти Хмільницької міської ради.

У роботі колегії управління освіти взяли участь керівники закладів освіти, їх заступники, працівники управління освіти Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

На колегії розглянуто питання організації освітнього та виховного процесу,  зокрема: стан впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти в ЗНЗ, національно-патріотичного виховання учнівської  молоді в контексті реалій сьогодення, організації харчування ЗНЗ.

Завідувач міського методичного кабінету Світлана Ілюхіна доповіла про стан формування освітнього середовища у закладах освіти Хмільницької міської ОТГ для роботи в умовах Нової української школи.  Вона наголосила, що всі вчителі, які працюють у 1-2-х класах пройшли курсову перепідготовку та отримали відповідні сертифікати. Класи забезпечені матеріально-технічним устаткуванням, створені необхідні освітні осередки.

Головний спеціаліст управління освіти Наталія Мурзановська поінформувала про стан національно-патріотичного виховання в школах та Центрі дитячої та юнацької творчості, яке в умовах сьогодення набуває особливої актуальності.

Про організацію системи управління безпечністю харчових продуктів –  НАССР розповіла заступник начальника управління освіти Ірина Липень.

В обговоренні взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи, ознайомивши учасників колегії із напрацьованим досвідом роботи освітнього закладу.

За підсумками  розглянутих питань ухвалено відповідні рішення.

Текст та фото – управління освіти Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *