Що слід мати на випадок відключення світла

Що слід мати на випадок відключення світла

Ракетний терор росії продовжується. Однією із цілей ворога стали об’єкти критичної інфраструктури. Тож маємо поради для хмільничан, що в першу чергу треба купити на випадок відключення електроенергії, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Залишатися на зв’язку у разі відключення електрики допоможуть павербанки – портативні зарядні пристрої, якими можна зарядити телефони, планшети чи ноутбуки. Тим, хто має машину, також не завадить мати зарядні пристрої, що живляться від автомобільного прикурювача.
  • Якщо світла не буде довго, постане питання про збереження продуктів із холодильника. Найпростіший спосіб у приватних будинках або квартирах з балконами – винести продукти на холод. В інших випадках допоможуть термосумки та автохолодильники.
  • Щоб не залишитися без світла, потрібно запастися ліхтариками. Бажано, щоб вони були різних видів – на батарейках, сонячних акумуляторах та механічні. Також потрібно створити вдома запас свічок, сірників та запальничок.
  • Хорошим рішенням буде купівля туристичної плити на газових балончиках. Також варто придбати сухий спирт. Час його горіння короткий, але кілька пігулок дадуть можливість закип’ятити воду або посмажити яєчню.

    Також в умовах планових відключень світла стане в нагоді термос. Краще з металевим корпусом, тому що він тримає тепло протягом 10-12 годин, а пластиковий – не довше шести годин.

    Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *