Що подарували хмільницькі митці історичному музею?

Що подарували хмільницькі митці історичному музею?

Приймаємо в дар… – так вдячно можуть сказати працівники міського Історичного музею всім  своїм шанувальникам, усім добродіям, які небайдуже  беруть участь  в Акції «Подаруй музею експонат». І добра нагода, як кажуть, довго не забарилася.

Нещодавно адміністрація закладу повідомила на своїй сторінці у Фейсбук про те, що до музею завітали представники місцевої Спілки художників та учасники любительського об’єднання «Читацьке коло» – Дмитро Власійчук, Аліса Євстаф’єва та Микола Загородній.

Дмитро Іванович Власійчук  подарував музею свої три живописні картини: «Старе місто 18 ст.», «Шевченко у Хмільнику», «Старий Хмільник», а Аліса Володимирівна Євстаф’єва – графічну картину «Кутова вежа» та живописну картину – «Палац Ксідо, вечір».

Тепер роботи талановитих митців стануть чудовим доповненням до мистецького арсеналу музею. Їх зможуть побачити, відчути і насолодитися ними відвідувачі закладу, гості нашої громади.

А тим часом ми нагадуємо, що до участі в Акції «Подаруй музею експонат»  можуть доєднатися всі охочі. Для цього треба лише прийти до музею та подарувати різноманітні предмети старовинного вжитку: одяг, взуття, предмети побуту, документи,  фотографії, картини, промислові вироби, предмети декоративно-ужиткового мистецтва, с/г інвентар, природничі предмети, предмети інших країн тощо.

Акція триватиме до грудня 2020 року.

Музей працює:

Вівторок-Субота (з 9-00 до 18-00 год.) Перерва (13.00 – 14.00 год.)
Вихідні: неділя- понеділок.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *