Ще три випадки захворювання на коронавірус зареєстровані у Хмільницькому районі. Усі – у Хмільнику!

Ще три випадки захворювання на коронавірус зареєстровані у Хмільницькому районі. Усі – у Хмільнику!

У Хмільницькому районі зафіксовані ще три випадки захворювання на COVID-19. Про це нам повідомив голова Хмільницької РДА Максим Мазурик:

– На жаль, дійсно, протягом 31 травня-1 червня ми маємо ще три випадки захворювання громадян на COVID-19. Усі стались у Хмільнику. Захворіли молодий чоловіком віком до 35 років та пенсіонер… Ще одна людина, яка перебувала до того на самоізоляції, переведена до інфекційного відділення центральної районної лікарні. Вищезазначені громадяни теж у інфекційному відділенні. Де саме вони заразились – ще з’ясовується. За попередніми даними, це не пов’язано із випадками, що стались раніше.

На даний момент у нас вже підтверджено 16 випадків захворювання на коронавірус. З них п’ятеро громадян вже видужали, а 11 – на самоізоляції та на лікуванні. 8 – на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної  лікарні, 3 – на самоізоляції за місцем проживання. Ситуація під контролем.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *