Ще три випадки коронавірусу зафіксовані на Хмільниччині… Є й смертельний випадок…

Ще три випадки коронавірусу зафіксовані на Хмільниччині… Є й смертельний випадок…

На жаль, епідемія коронавірусу нікуди не відступила. Лише за вчора у місті Хмільнику та Хмільницькому районі зафіксовані ще три нові випадки захворювання на COVID-19… На жаль, є й летальний випадок…

– Станом на 09.00 год 7 червня 2020 року зафіксовано 3 нових випадки захворювання на COVID-19, з них 2-жителі м. Хмільник, 1-жителька Хмільницького району.  Жінка з Хмільницького району померла.  Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 25, з них 10 – одужали та виписані, 11 – на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної  лікарні, 2 – на самоізоляції за місцем проживання, 1 – переведена до Вінницької ЦРЛ.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Текст – офіційний сайт Хмільницької РДА
Детальніше читайте на нашому сайті згодом

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *