Ще один випадок захворювання на коронавірус у Хмільницькому районі…

Ще один випадок захворювання на коронавірус у Хмільницькому районі…

Ще один випадок захворювання на коронавірус зареєстровано у Хмільницькому районі… Про це сьогодні, 4 квітня, під час онлайн-брифінгу повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський. 

– Владислав Скальський зазначив, що у 66 осіб виявлений коронавірус, в тому числі у шести дітей (двоє в м. Вінниця, один в с. Чернівці, та троє — в м. Гайсин). Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у м. Вінниці –  47 осіб, в Гайсинському районі – 8 осіб, Вінницькому, Жмеринському, Крижопільському та Хмільницькому  районах — по  2 випадки, в м. Ладижин, Липовецькому та Чернівецькому районах – по 1 випадку, – цитує пресслужба ВІнницької ОДА.

– Всього на даний час в лабораторіях протестовано 1140 зразків матеріалів, 1074 випадки результатів досліджень з них — негативні. У осередках спалаху коронавірусної інфекції обстежено 148 осіб із підозрою на захворювання, 962 контактні особи, із профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації» , — зазначив посадовець.

Голова ОДА повідомив, що на даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру наявні діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної – ланцюгової реакції на 3400 осіб.

Щодо стану пацієнтів, Владислав Скальський повідомив, що станом на 10:00 сьогоднішнього дня, з-поміж тих громадян, у яких лабораторно підтверджено COVID-19, стаціонарно лікується 41 людина, амбулаторно — 25 людей.

«Загалом, стан більшості пацієнтів задовільний, продовжується лікування під постійним медичним наглядом.
Стан дитини у м. Могилів-Подільський, на жаль, залишається важким. Хлопчик наразі підключений до апарату для штучної вентиляції легень, перебуває під постійним наглядом лікарів. Ми сподіваємося на значне покращення стану та бажаємо йому здоров’я», — зауважив голова облдержадміністрації.

Поки що деталі та подробиці обставин другого випадку захворювання на коронавірусу у Хмільницькому районі невідомі. Редакція обов’язково проінформує про це згодом. 

Брифінг голови Вінницької ОДА можна переглянути за наступним посиланням:

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *