Ще одну районну школу відправили на дистанційне навчання

Ще одну районну школу відправили на дистанційне навчання

18 листопада відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході роботи якого було розглянуто питання про стан захворюваності на  ГРВІ, пневмонію, гостру респіраторну хворобу СОVID -19, спричинену коронавірусом SARS – СоV-2 в загальноосвітніх навчальних закладах району станом на 18 листопада 2020 року.

За інформацією  ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України», у вчительки іноземної мови загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів села Лип’ятин філії опорного закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Сальниця підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу СОVID -19, спричинену коронавірусом SARS – СоV-2. Виявлено контактних осіб на робочому місці: 14 педагогічних працівників та 76 учнів.

Тож, з урахуванням обговорень, враховуючи ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ, COVID-19, пневмоній та зростання показника захворюваності даних інфекцій серед школярів,  комісія вирішила перевести освітній процес в загальноосвітній школі I-IIІ ступенів села Лип’ятин філії опорного закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Сальниця на дистанційну форму навчання з 19 листопада по 3 грудня 2020 року.

Також нещодавно  рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено відправити на дистанційку учнів КЗ ЗЗСО I-II ст. с. Голодьки, і вже  з 17 листопада й впродовж 7 календарних днів учні не відвідуватимуть школу.

Загалом на дистанційному навчанні  перебуває 5 шкіл Хмільницького району: с. Уланів, с. Рибчинці, с. Пагурці, с. Голодьки і відтепер – с. Сальниця. В Хмільнику на дистанційному навчанні – третя міська школа.

Фото – з відкритих інтернет-джерел

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *