Ще двох рибних браконьєрів затримали у Хмільницькому районі

Ще двох рибних браконьєрів затримали у Хмільницькому районі

Про це повідомляє пресслужба Вінницького рибоохоронного патруля:

– Вінницький рибоохоронний патруль здійснив рибоохоронний рейд у Хмільницькому районі на р. Південний Буг, поблизу с. Порик.

Ввечері о 20 годині 20 хвилин викрито рибалку, який здійснював вилов водних біоресурсів двома донними вудками. Вилов складався з 4 екз. сомів, розміри якого були менше за мінімально допустимі. Загальна вага вилову склала більше 0,5 кг. Збитки, завдані водним біоресурсам, становили 1 700 грн.

Згодом рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. У громадянина виявили 3 екз. сома, розмір яких також виявился набагато менший за мінімально допустимі розміри. Вага добутих водних біоресурсів склала 0,5 кг.

На винних осіб складено адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Санкція даної статті передбачає відповідальність від попередження до накладення штрафу: на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 – 510 грн.).

Управлінні Держрибагентства у Вінницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»:(068) 018-37-52 або (073) 004-86-06. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *