Ще дві школи Хмільниччини перевели на дистанційне навчання

Ще дві школи Хмільниччини перевели на дистанційне навчання

Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації  Максима Мазурика. В ході роботи засідання було вирішено перевести на дистанційне навчання школи сіл Лелітка і Вишенька.

За інформацією  ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України», у вчителя комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів села Вишенька» Хмільницької районної ради підтверджено захворювання на COVID-19. Контакти на робочому місці: 20 педагогічних працівників та 105 здобувачів освіти.

Крім того, станом на сьогоднішній день в  КЗ «Заклад загальної середньої освіти  I ступеня села Лелітка» Хмільницької районної ради  захворіло 6 учнів із 15 за списком, що складає 40,0%.

Обговоривши ситуацію із підвищенням захворюваності в районі, враховуючи ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ, COVID-19, пневмоній та зростання показника захворюваності даних інфекцій серед школярів, комісія вирішила перевести освітній процес в КЗ «Заклад загальної середньої освіти  I-III ст. села Вишенька» Хмільницької районної ради на дистанційну форму навчання з 1 грудня 2020 року на 14 календарних днів.

Також на 7 днів дистанційного навчання перевели КЗ «Заклад загальної середньої освіти  I ст. села Лелітка» Хмільницької районної ради.

За інформацією Хмільницької райдержадміністрації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *