Ще десять випадків коронавірусу у Хмільнику та Хмільницькому районі… Захворіли й двоє дітей. Помер 70-річний хмільничанин…

Ще десять випадків коронавірусу у Хмільнику та Хмільницькому районі… Захворіли й двоє дітей. Помер 70-річний хмільничанин…

– Захворюваність на COVID-19 у Хмільницькому районі стрімко зростає… Протягом останніх п’ять діб зареєстровані вже десять нових випадків. Захворіли двоє дітей віком 3 місяці та  2,7 роки… Ще одна людина померла… Це 70 річний житель м. Хмільник, – повідомив завідувач ВСП  Хмільницький міськрайвідділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України” Володимир Бойко. – Станом на 9.00 25 серпня у Хмільницькому районі зареєстровані 129 випадків захворювань на COVID-19, що складає 213,8 випадків на 100 тис. населення.  По місту  –  58, що склало 231,8 випадків на 100 тис. населення, із них 16 дітей (місто – 8, район – 8), Одужали 95 осіб, померли три особи.

На 9 годину ранку 25 серпня на стаціонарному лікуванні у госпітальному відділенні КНП «Хмільницька ЦРЛ» заходиться  10 хворих на COVID-19. Двоє хворих дітей у Вінницькій обласній інфекційній дитячій лікарні. Ще 19 хворих на амбулаторному лікуванні. Завантаженість «коронавірусних» ліжок (хворі на COVID-19 та підозра на COVID-19) по КНП «Хмільницька ЦРЛ» на 9 годину ранку 25 серпня становить  90 %, при нормі не більше 50. За останні п’ять діб до центральної районної лікарні госпіталізовані 45 осіб із діагнозом «Підозра на COVID-19, пневмонія».

Звертаю Вашу увагу на необхідність вживання всіх протиепідемічних заходів передбачених законодавством  з метою недопущення спалаху коронавірусної хвороби.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *