Ще чотири випадки коронавірусу зафіксовані у Хмільнику та Хмільницькому районі

Ще чотири випадки коронавірусу зафіксовані у Хмільнику та Хмільницькому районі

Ще чотири випадки коронавірусу зафіксовані у Хмільнику та Хмільницькому районі станом на сьогоднішній ранок… Зокрема, захворіла й дитина.

– Станом на 09.00 год 15 червня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, 1 – дитина з Хмільницької ОТГ, 3 – Хмільницький район.  Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 58, з них 17 – одужали та виписані, 22 – на самоізоляції за місцем проживання, 5 – направлено в Вінницьку ЦРЛ, 1 – померла.  13 з Хмільниччини та 2 з Літинського району – на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної  лікарні.

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Текст – офіційний сайт Хмільницької РДА

Крім того, як повідомляють наші колеги з видання vlasno.info, захворювання діагностували й у депутата міської ради.
– Це стало причиною скасування запланованої на 12 червня сесії Хмільницької міської ради, на якій мали розглянути близько 20 питань, в основному земельних. “Сесія не відбулась, її скасували. Є інформація, що захворів наш депутат, тому ми перенесли сесію на 19 число”, – цитує міського голову Хмільника Сергія Редчика vlasno.info

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *