Ще 11 нових випадків коронавірусу у Хмільнику та Хмільницькому районі… Захворіли одинадцятирічна дитина, лікар, дві медсестри й працівник дитячого садочку Хмільника… Дитсадок закрито на карантин…

Ще 11 нових випадків коронавірусу у Хмільнику та Хмільницькому районі… Захворіли одинадцятирічна дитина, лікар, дві медсестри й працівник дитячого садочку Хмільника… Дитсадок закрито на карантин…

– Захворюваність на COVID – 19 у Хмільнику та Хмільницькому районі стрімко зростає. Протягом останніх 5 днів зареєстровано 11 нових випадків. З них – дев’ять саме по Хмільнику. Зокрема, захворіли 11-річна дитина з села Війтівців, три медичні працівники (лікар та дві медичні сестри), один працівник  КЗ ДНЗ № 7 м. Хмільника. В зв’язку із цим комісією з ТЕБ та НС було прийнято рішення призупинити  функціонування КЗ ДНЗ № 7 (ясла-садок) “Ромашка” на 14 днів, – повідомив завідувач ВСП  Хмільницький міськрайвідділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ  України» Володимир Бойко.  – Всього у місті та районі зареєстровано 148 випадків захворювань  на COVID-19, що склало 247,0 випадків на 100 тис. населення  (по місту  – 68, по селах – 80), із них 17 дітей (місто – 8, село -9),  одужало – 119, померло – 4 осіб (2-місто, 2-село).  Серед числа захворівши – 20 медичних працівників.

Найбільше випадків COVID-19 зареєстровано по м. Хмільник – 68 осіб та Війтівецькій ОТГ – 24 особи.

Станом на 5  вересня на стаціонарному лікуванні  у госпітальному відділенні КНП «Хмільницька ЦРЛ» заходиться  5 хворих на COVID-19, 1 дитина – у Вінницькій обласній інфекційній дитячій лікарні, 1 хворий – у Вінницькій міській лікарні, 18 – на амбулаторному лікуванні.

Завантаженість «коронавірусних» ліжок (хворі на COVID-19 та підозри на COVID-19) по КНП «Хмільницька ЦРЛ» на 9 годину ранку 05.09.2020р. становить  – 81,6 %, при нормі не більше 50. Станом на 5 вересня із підозрою на COVID-19 та пневмоніями на лікуванні  КНП «Хмільницька ЦРЛ» знаходиться  50 осіб.

Я вкотре звертаю Вашу увагу на необхідність вживання всіх протиепідемічних заходів передбачених законодавством  з метою недопущення спалаху коронавірусної хвороби.

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *